Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lipca 2014, 09:12

autor: Góral

PC Gamer i Bundle Stars rozdają darmowe gry - w tym tygodniu Dino D-Day

W serwisie PC Gamer od zeszłego tygodnia trwa akcja zorganizowana wspólnie z Bundle Stars, w ramach której rozdawane są kody na PC-towe produkcje. Przez najbliższe dni można zgarnąć multiplayerową grę z dinozaurami - Dino D-Day.

W Dino D-Day walczymy z takimi przeciwnikami. - PC Gamer i Bundle Stars rozdają darmowe gry - w tym tygodniu Dino D-Day - wiadomość - 2014-07-03
W Dino D-Day walczymy z takimi przeciwnikami.

Serwis PC Gamer nawiązał współpracę z organizatorami akcji Bundle Stars, w ramach której rozdaje za darmo gry komputerowe. Cała akcja potrwa pięć tygodni. Pierwsze siedem dni już za nami, ale można załapać się jeszcze na cztery produkcje. Tym razem da się zgarnąć Dino D-Day – kilkuletnią strzelankę, w której występują dinozaury. By otrzymać ten tytuł, należy udać się w to miejsce i w okienku znajdującym się na dole polubić Bundle Stars w serwisie społecznościowym Facebook, wpisać swój adres e-mail i to tyle. Steamowy kod powinien pojawić się po chwili na ekranie. Warto przy okazji zapisać się do newslettera, by nie przegapić kolejnych okazji.

PC Gamer i Bundle Stars rozdają darmowe gry - w tym tygodniu Dino D-Day - ilustracja #2Dino D-Day to niezależna gra sieciowa z 2011 roku, w której przenosimy się do roku 1942. Niemcom udało się przywrócić do życia dinozaury, które wykorzystują w czasie walki. Gracz opowiada się po jednej ze stron (Alianci lub Niemcy) i toczy walki z innymi osobami w kilku trybach multiplayer. Tytuł powstał w oparciu o technologię autorstwa firmy Valve – Source. Silnik ten znamy m.in. z serii Portal czy też Left 4 Dead.

Ostatnia aktualizacja: 2014-07-03

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dino D-Day

Dino D-Day