Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 listopada 2023, 12:15

PC Game Pass za 4 zł powrócił, z oferty mogą skorzystać nowi i niektórzy powracający użytkownicy

Gracze pecetowi mogą grzać swoje „blaszaki”, ponieważ Microsoft przywrócił popularną promocję na PC Game Pass za 4 złote.

Źródło fot. Microsoft
i

Jeśli wśród Was są osoby, dla których PC stanowi podstawową platformę do grania, mamy świetną wiadomość. Microsoft przywrócił popularną promocję, w ramach której abonament PC Game Pass można aktywować za jedyne 4 zł (za miesiąc subskrypcji). Z usługi mogą skorzystać zarówno nowi, jak i niektórzy powracający klienci (jak donoszą łowcygier, trzeba mieć najpewniej dłuższą przerwę).

Tutaj kupisz PC Game Pass

Po miesiącu cena abonamentu automatycznie wzrośnie do standardowej kwoty 39,99 zł. Jeśli nie chcecie wydawać takiej sumy, pamiętajcie, aby w porę zrezygnować z subskrypcji.

Za 4 zł otrzymujemy dostęp do bardzo bogatej biblioteki gier. Znajdziemy w niej nie tylko starsze tytuły i produkcje indie, ale również świeże tytuły AAA, takie jak Starfield, Forza Motorsport czy Cities: Skylines II. Bez trudu każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie.

PC Game Pass za 4 zł na pierwszy miesiąc należało do stałych ofert Microsoftu, ale jakiś czas temu gigant z Redmond wycofał się z projektu, prawdopodobnie z powodu jego nieopłacalności. Od tamtej pory promocja pojawiła się tylko raz i to na czas określony. Nie wiadomo, czy tym razem będzie podobnie.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Autor ima się różnorodnej tematyki. Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej