Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 26 kwietnia 2018, 10:07

autor: Czarny Wilk

Paramount pracuje nad dwoma filmowymi Star Trekami

W trakcie konferencji w Las Vegas prezes Paramount Pictures zdradził, że aktualnie trwają prace nad dwoma filmami osadzonymi w świecie science fiction Star Treka.

Fani Star Treka nie mają ostatnimi laty powodów do narzekań. Jeszcze jakiś czas temu lekko zapomniana seria przeżywa drugą młodość za sprawą trzech filmów kinowych wyreżyserowanych przez J.J. Abramsa i Justina Lina oraz serialu Star Trek: Discovery. Przyszłość dla fanów Federacji i Klingonów również maluje się w ciepłych barwach – wytwórnia Paramount pracuje nad dwoma nowymi kinowymi Star Trekami.

Star Trek od kilku lat znów jest liczącą się marką. - Paramount pracuje nad dwoma filmowymi Star Trekami - wiadomość - 2018-04-26
Star Trek od kilku lat znów jest liczącą się marką.

Taka wiadomość spłynęła z prezentacji Paramount Pictures, odbywającej się w trakcie konferencji CinemaCon w Las Vegas. Jim Gianopulos, prezes wytwórni, omawiając plany na najbliższe lata potwierdził, że aktualnie trwają prace nie nad jednym filmem z uniwersum Star Treka - jak dotąd zakładano - ale nad dwoma.

Niestety, nie poznaliśmy dodatkowych informacji o projektach. Nie wiadomo więc, czy będą one osadzone w tej samej linii czasowej, co produkcje J.J. Abramsa i Justina Lina, ani czy przy którymś z nich, zgodnie z sugestiami z grudnia 2017 roku, pracować będzie Quentin Tarantino. Na konkrety przyjdzie nam jeszcze poczekać. W międzyczasie nie zostaniemy jednak całkiem odcięci od Star Treka – aktualnie trwają prace nad drugim sezonem Discovery, który powinien zadebiutować w przyszłym roku.

  1. Oficjalna strona Star Treka