Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2015, 18:00

autor: Góral

Overlord: Fellowship of Evil ukaże się w tym roku na XONE, PS4 i PC

Firma Codemasters zapowiedziała grę Overlord: Fellowship of Evil. Będzie to zręcznościowe RPG na konsole Xbox One, PlayStation 4 i komputery PC, a zabawa nastawiona ma być na współpracę maksymalnie czterech graczy.

Overlord: Fellowship of Evil w skrócie:
  • Gatunek: zręcznościowa gra RPG z naciskiem na co-op
  • Deweloper: Codemasters
  • Platformy sprzętowe: PC, PS4, XOne
  • Data premiery: 2015 rok

Zgodnie z wczorajszą obietnicą, firma Codemasters ujawniła dziś trzecią odsłonę serii Overlord. Gra zatytułowana Overlord: Fellowship of Evil ukaże się w tym roku w cyfrowej dystrybucji na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach PC. W produkcji ponownie wcielimy się w antybohatera, który tym razem przemierza zaświaty, by finalnie uwolnić niewyobrażalne zło i pogrążyć świat żywych w chaosie. Fani wcześniejszych odsłon mogą jednak poczuć się nieco zawiedzeni, gdyż nowa część nie będzie Overlordem do którego przywykliśmy, a zręcznościową grą RPG, przeznaczoną głównie do zabawy w co-opie dla maksymalnie czterech graczy. Na powyższym zwiastunie Overlord: Fellowship of Evil zaznajomicie się z fragmentami rozgrywki.

Poznajcie czterech bohaterów Overlord: Fellowship of Evil. - Overlord: Fellowship of Evil ukaże się w tym roku na konsolach XOne, PS4 i PC-tach - wiadomość - 2015-04-23
Poznajcie czterech bohaterów Overlord: Fellowship of Evil.

W produkcji pojawi się czterech bohaterów – brutalna wojowniczka Inferna, nekromancer Malady, krasnolud Hakon oraz mroczny elf Cryos. Jak to zwykle w takich przypadkach bywa, każdy z herosów posiadać ma unikalne umiejętności, wykorzystywane podczas pokonywania kolejnych przeciwności losu.

Z pomocą kandydatom na lorda ciemności przyjdą miniony, które zostaną podzielone na kilka rodzajów. Zielone będą zatruwać wrogów, czerwone wyposażone zostaną w ładunki wybuchowe, niebieskie staną w naszej obronie, a oprócz tego pojawią się także brązowe, ale nie zdradzono jaka będzie ich specjalność.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że w pracach nad grą uczestniczy scenarzystka Rhianna Pratchett, znana z takich gier jak Mirror's Edge, Heavenly Sword Tomb Raider czy też samej serii Overlord.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Overlord: Fellowship of Evil

Overlord: Fellowship of Evil