Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lutego 2021, 18:00

autor: Ness

Demo Outriders dostępne do ściągnięcia

Studio People Can Fly, zgodnie z obietnicą, udostępniło wersję demonstracyjną gry Outriders. Polską produkcję mogą przetestować użytkownicy PC-tów, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xboksów One i Series X|S.

Od godziny 18 można zapoznać się z darmową wersją demonstracyjną produkcji polskiego studia People Can Fly o nazwie Outriders. Jest to sieciowy tytuł akcji typu looter-shooter, w który można grać zarówno pojedynczo, jak i w trybie kooperacji. Będzie dostępna również opcja cross-playu. Demo zostało udostępnione na PC (Steam oraz usługa GeForce Now) oraz obu konsolach Sony (PlayStation 4, PlayStation 5) i Microsoftu (Xbox One, Xbox Series X|S). Wymaga ono około 22 (konsole) lub 24 (PC) GB miejsca na dysku.

Gracze będą mieli dostęp do wszystkich czterech klas postaci: Niszczyciela, Piromanty, Technomanty i Manipulanta oraz prologu i pierwszej misji z fabularnej kampanii. Zabawy ma wystarczyć na około trzy godziny. Wszelkie postępy poczynione w demie zostaną przeniesione do pełnej wersji, pod warunkiem zakupienia gry na tej samej platformie.

Outriders pojawi się na rynku 1 kwietnia 2021 roku na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksie Series X|S. Gra będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej.