Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 stycznia 2012, 10:25

autor: Kono

Ostatni dzień świątecznej wyprzedaży na Steamie

Trwa ostatni dzień największej tegorocznej wyprzedaży na Steamie. Szczegóły dotyczące dzisiejszej oferty specjalnej znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Trwa właśnie ostatni dzień świątecznej wyprzedaży w serwisie Steam. Poza zniżkami na pojedyncze tytuły, w dalszym ciągu obowiązują przeceny na całe katalogi gier poszczególnych producentów i dystrybutorów.

Podobnie jak to miało miejsce w czasie ostatnich kilkunastu dni, kupujący mogą wybierać spośród wielu interesujących tytułów reprezentujących różnorodne gatunki. Dzisiejszymi obniżkami powinny zainteresować się osoby, które chciałyby po niższej cenie kupić m.in. L.A. Noire (75% obniżki), Deus Ex: Human Revolution i gry z serii Portal (75% obniżki). Fani tytułów niezależnych również znajdą coś dla siebie. Obsypany nagrodami Bastion został przeceniony o 66%, a oldskulowa Terraria i nasycona nietuzinkowym humorem Magicka o 75%.

Ostatni dzień świątecznej wyprzedaży na Steamie - ilustracja #1

Pojedyncze tytuły:

Gry z serii Portal:

Gry z serii Assassin’s Creed:

Gry z serii Serious Sam:

Gry z serii Total War:

Przypominamy, że jest to już ostatni dzień promocji w serwisie Steam i powyższe oferty będą aktualne dzisiaj do godziny 19. Tym samym, jest to też ostatnia szansa na zdobycie specjalnych steamowych osiągnięć, dzięki którym możemy otrzymać różnorodne nagrody (gry lub zniżki).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.