Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 maja 2013, 21:55

Oryginalna wersja Shadow Warrior za darmo na Steamie

Producenci nowej wersji FPS-a Shadow Warrior przygotowali niespodziankę dla fanów oryginalnej odsłony tytułu. Gra stworzona przez studio 3D Realms i wydana w 1997 roku została udostępniona bowiem za darmo w serwisie Steam.

Za oryginalne Shadow Warrior odpowiadało studio 3D Realms

Dwa tygodnie temu dowiedzieliśmy się, że polskie studio Flying Wild Hog wraz z amerykańskim wydawcą, a więc firmą Devolver Digital, szykuje się do premiery FPS-a Shadow Warrior, który ma być remakiem klasycznej strzelanki o tym samym tytule z 1997 roku. Rodzimi twórcy zdążyli już nawet udostępnić pierwszy trailer oraz obrazki z powstającej produkcji, której premiera planowana jest jeszcze na ten rok. Fanów oryginalnej wersji gry ucieszy natomiast fakt, że od dziś w ramach promocji dostępna jest ona całkowicie za darmo w serwisie Steam. Dla weteranów to dobra okazja, by odświeżyć sobie tytuł, nowi gracze mogą natomiast poznać źródło inspiracji polskich deweloperów.

Shadow Warrior pobierzemy w tym miejscu. Początkowo wydawcy planowali, że gra będzie dostępna za darmo jedynie przez ograniczony czas i rozprowadzali dla niej klucze w serwisie Facebook. Jednakże po ataku hakerskim, na skutek którego wykradziono wszystkie dostępne numery seryjne, zdecydowano się na bezterminowe udostępnienie gry wszystkim chętnym bezpośrednio na Steamie.

  1. Shadow Warrior na Steamie
  2. Profil Shadow Warrior na Facebooku