Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Microsoft Polska Press Release 11 marca 2014, 19:15

Operacja Map Madness w World of Tanks: Xbox 360 Edition

Wydana przez Microsoft Studios, opracowana przez studio Wargaming gra „World of Tanks: Xbox 360 Edition” jest dostępna w cyfrowej dystrybucji w modelu free-to-play dla abonentów Xbox Live Gold, z dodatkowym, 7-dniowym dostępem do wersji próbnej dla pozostałych użytkowników Xbox Live.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Do: Społeczności World of Tanks: Xbox 360 Edition

Cel: Operacja Map Madness

Uwaga Czołgiści!

Przed Wami najważniejsza misja bojowa, która bezpośrednio wpłynie na obraz pola bitwy World of Tanks: Xbox 360 Edition. Dnia 18 marca 2014 roku, o godzinie 0800 rano, rozpocznie się Operacja Map Madness. Cel misji jest prosty: Zniszczyć Czołgi, Odblokować Mapy. Cel operacji ma zostać osiągnięty do 24 marca 2014 roku.

Dane wywiadowcze potwierdziły dostępność trzech nowych map do gry World of Tanks: Xbox 360 Edition. Dostęp do nich można zdobyć jedynie kolektywnym działaniem wszystkich jednostek bojowych i zniszczeniem z góry określonej liczby wrogich czołgów. Czołgiści z całego świata wzywani są do połączenia sił i wspólnego wypełnienia celu bojowego. Kluczem do sukcesu operacji jest natychmiastowe działanie, które odblokuje nowe areny wojenne dla całej walczącej społeczności.

Cel Pierwszy

  1. Zniszczenie przez społeczność 10 000 000 czołgów odblokuje dostęp do mapy Lakeville.

Cel Drugi

  1. Zniszczenie przez społeczność 25 000 000 czołgów odblokuje dostęp do mapy El Halluf.

Cel Trzeci

  1. Zniszczenie przez społeczność 40 000 000 czołgów odblokuje dostęp do mapy Prokhorovka.

Dowódcy czołgów będą mogli śledzić postępy zmagań bojowych za pośrednictwem meldunków przesyłanych poprzez menu startowe gry World of Tanks: Xbox 360 Edition. Przygotowania do operacji należy rozpocząć natychmiast, uzupełniając stan parku maszynowego w grze i dozbrajając pojazdy w najlepsze wyposażenie.

Wydana przez Microsoft Studios, opracowana przez studio Wargaming gra „World of Tanks: Xbox 360 Edition” jest dostępna w cyfrowej dystrybucji w modelu free-to-play dla abonentów Xbox Live Gold, z dodatkowym, 7-dniowym dostępem do wersji próbnej dla pozostałych użytkowników Xbox Live. Do gry został opracowany zupełnie nowy, intuicyjny model sterowania, integracja z Xbox Live w postaci listy znajomych, grup oraz osiągnięć, jak również interfejs gracza dostosowany do rozgrywki na dużym ekranie. „World of Tanks: Xbox 360 Edition” umożliwia także zakup dodatków w grze, w postaci czołgów klasy premium, akcesoriów i kont premium.

Jedna drużyna, jedna wojna. Oczekiwać w gotowości bojowej.