Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 30 lipca 2013, 18:57

One Piece: Pirate Warriors 2 w planie wydawniczym firmy Cenega

Nowa część gry akcji na podstawie popularnej serii mangi i anime!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

One Piece: Pirate Warriors 2 w planie wydawniczym firmy Cenega - ilustracja #1

Cenega, oficjalny partner NAMCO BANDAI Partners w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra akcji One Piece: Pirate Warriors 2. Tytuł przeznaczony jest na konsolę PlayStation 3 i pojawi się w sprzedaży 30 sierpnia 2013.

One Piece: Pirate Warriors 2 to gra akcji bazująca na popularnej na świecie marce mangi i anime, pt. „One Piece”. Gracze będą mogli wcielić się w znane z serii postacie, takie jak Luffy, Sanji i Zoro, a dzięki zastosowaniu systemu sterowania z serii gier Dynasty Warriors, gracze będą mogli cieszyć się zupełnie nową rozgrywką, w tym epickimi starciami z bossami, takimi jak Eneru.

Cechy gry:

  1. Stylowa akcja: Aktywuj specjalne kombo, kiedy napełni się twój pasek stylu. Każda z postaci otrzyma wtedy odpowiedni efekt, jak silniejsze ataki, łatwiejsze ataki ciągłe, czy też uniki.
  2. Log Mode: Nowy tryb gry, dzięki któremu poznamy najpełniejszą historię walki o władzę w trybie fabularnym.
  3. Zdolności Haki i Logia: Pokonuj przeciwników używając nowych zdolności!
  4. Nowe postacie i etapy: Popularni bohaterowie i nowe etapy, których nie było we wcześniejszej części pojawią w One Piece: Pirate Warriors 2 czyniąc grę jeszcze bogatszą!