Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2021, 15:10

autor: AlexB

Oglądaj z nami galę The Game Awards 2021

W nocy z czwartku na piątek odbędzie się gala The Game Awards, która ma obfitować w rozmaite niespodzianki. Obejrzymy ją w kilku miejscach, m.in. na YouTube oraz Twitchu.

Rok powoli chyli się ku końcowi. Przed nami jeszcze ostatnia duża impreza branżowa. Jest nią organizowana przez znanego dziennikarza Geoffa Keighleya gala The Game Awards, czyli rozdanie jednych z najważniejszych nagród dla najlepszych gier i najważniejszych ludzi związanych z elektroniczną rozrywką w danym roku. Jeśli jesteście ciekawi, kto tym razem będzie się cieszył ze statuetek (pełną listę nominowanych, których selekcji dokonała m.in. redakcja GRYOnline.pl, znajdziecie w tym miejscu), to zapraszamy Was do oglądania tego wydarzenia. Transmisja wystartuje w nocy o godzinie 1:00 (główna część rozpocznie się o 1:30) czasu polskiego i potrwa mniej więcej do 5:00. Zostanie ona udostępniona na YouTube (odtwarzacz umieszczamy poniżej), Twitchu, Twitterze oraz Facebooku. Rzecz jasna wszelkie najistotniejsze momenty imprezy zostaną odnotowane w formie wiadomości na naszej stronie.

Samo rozwiązanie zagadki, kto będzie laureatem tegorocznych The Game Awards, nie jest jednak jedyną atrakcją przewidzianą na galę. Nie zabraknie na niej również rozmaitych zapowiedzi oraz prezentacji nadchodzących gier. Ma ich być aż 50, z czego 4-5 na miarę pierwszego pokazu trailera Elden Ring. Wszystkich szczegółów rzecz jasna nie znamy, ale możemy się spodziewać między innymi zwiastunów Suicide Squad: Kill The Justice League, ARC Raiders (czyli gry od studia byłego pracownika Electronic Arts i DICE Patricka Söderlunda), nowego tytułu od Saber Interactive (zespołu odpowiedzialnego m.in. za SnowRunnera), drugiej odsłony filmowego Sonica oraz serialu na podstawie Halo. Ponadto pojawiły się plotki, że podczas wydarzenia pojawi się jakiś materiał z Alana Wake'a 2 od ekipy z Remedy. Na ich zweryfikowanie musimy jednak poczekać jeszcze parę godzin.

Na koniec warto zaznaczyć, że pierwszego laureata tegorocznych nagród The Game Awards już poznaliśmy. W kategorii Players's Voice, w której wybór w 100% należał do publiczności (bez udziału jury), wyróżnienie otrzymało Halo Infinite.

  1. Oficjalna strona The Game Awards