Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 grudnia 2011, 09:13

Nuclear Dawn za darmo do niedzieli – weekend z grą na Steamie

Gra Nuclear Dawn będzie dostępna za darmo na Steamie do niedzieli. Do poniedziałku będzie można też kupić ją taniej. W ten sposób twórcy chcą zainteresować graczy swoją produkcją, w której połączono strzelankę sieciową ze strategią czasu rzeczywistego.

Strzelanka Nuclear Dawn będzie dostępna za darmo na Steamie przez najbliższych kilkadziesiąt godzin. Gra zostanie udostępniona w ramach bezpłatnego weekendu powiązanego z promocją cenową. Sprawą powinni zainteresować się przede wszystkim fani dobrej zabawy sieciowej, którzy szukają czegoś nowego. Produkcja studia InterWave łączy bowiem strzelanie z elementami strategii.

Darmowy weekend z Nuclear Dawn potrwa od dzisiaj do najbliższej niedzieli i jest dostępny dla wszystkich użytkowników Steama. Wystarczy zalogować się na koncie i wybrać odpowiednią opcję na stronie gry. Osoby, którym spodoba się produkcja mogą kupić ją taniej do poniedziałku. Promocyjna cena wynosi 10,79 euro (ok. 49-50 zł) lub nieco ponad 8 euro w czteropaku (ok. 37 zł).

Nuclear Dawn za darmo do niedzieli – weekend z grą na Steamie  - ilustracja #1

Twórcy zaktualizowali grę z okazji darmowego weekendu. W dodatku wprowadzono nowy styl rozgrywki (Stealth), tryb treningowy oraz statystyki z wynikami graczy. Nuclear Dawn wzbogacił się też o nową broń. W najbliższych dniach fani produkcji zdobędą podwójne doświadczenie, dzięki czemu napływający gracze będą mogli szybko nadrobić zaległości i odblokować sporo przedmiotów.

Nuclear Dawn to jedna z bardziej udanych prób stworzenia ambitniejszej strzelanki sieciowej. W grze wcielamy się w przedstawicieli walczących ze sobą frakcji. Potyczki wyglądają standardowo – dostajemy do dyspozycji różne umiejętności i karabiny. Nowość polega na tym, że wybrane osoby wcielają się w dowódców, którzy między innymi wydają polecenia innym uczestnikom i stawiają budynki.

  1. Nuclear Dawn na Steamie
  2. Oficjalna strona Nuclear Dawn