Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2019, 18:25

autor: aadamus

Nowy zwiastun Wasteland 3 na gamescom 2019

W czasie konferencji Microsoftu na tegorocznych targach gamescom 2019 zaprezentowano zwiastun Wasteland 3 – kolejnej odsłony serii postapokaliptycznych gier RPG od studia inXile Entertainment.

Gamescom 2019 przyniósł nam nowy zwiastun Wasteland 3. - Nowy zwiastun Wasteland 3 na gamescom 2019 - wiadomość - 2019-08-19
Gamescom 2019 przyniósł nam nowy zwiastun Wasteland 3.

W czasie pokazu Microsoftu na gamescom 2019 zaprezentowany został zwiastun postapokaliptycznej gry RPG – Wasteland 3. Jest to najnowsza produkcja studia inXile Entertainment, które zostało przejęte przez giganta z Redmont w listopadzie zeszłego roku. W opublikowanym trailerze ukazane zostały fragmenty rozgrywki, skupiające się na mechanice walki. Zobaczycie więc na nim głównie potyczki realizowane w trybie turowym.

Wasteland 3 zabierze nas poza piaszczystą Arizonę i rzuci do skutego lodem stanu Kolorado. W grze wcielimy się w członka jednego z oddziałów Strażników Pustkowi - Team November. Z racji tego, że organizacja ta jest nieznana w tym miejscu, naszym zadaniem będzie zbudowanie swojej pozycji w lokalnym społeczeństwie. Wasteland 3 trafi na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4 wiosną 2020 roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - wszystko o konsoli i jej grach

Centrum PlayStation 5

Wszystko o konsoli i jej grach

Zobacz Więcej
Wasteland 3

Wasteland 3