Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 30 sierpnia 2019, 13:38

autor: Aquma

Nowy trailer Terminator Dark Fate - jest Schwarzenegger i Linda Hamilton

Na platformie YouTube opublikowano nowy zwiastun filmu Terminator: Dark Fate - kontynuacji kultowego cyklu science fiction stworzonego przez Jamesa Camerona.

Terminator: Dark Fate z kolejnym zwiastunem. - Nowy trailer Terminator Dark Fate - jest Schwarzenegger i Linda Hamilton - wiadomość - 2019-08-30
Terminator: Dark Fate z kolejnym zwiastunem.

W sieci pojawił się kolejny zwiastun filmu Terminator: Dark Fate - kontynuacji cyklu stworzonego przez Jamesa Camerona, która stanowi bezpośredni sequel Terminatora 2: Dnia Sądu z 1991 roku (spuszczając przy tym zasłonę milczenia na trzy inne filmy). Trailer twa ponad dwie i pół minuty i pokazuje sporo widowiskowych scen. Na szczególną uwagę zasługują ujęcia z Sarah Connor (w tej roli oczywiście Linda Hamilton). Zresztą, zobaczcie sami.

Produkcja jest reżyserowana przez Tima Millera (Deadpool). W filmie, poza Lindą Hamilton, zobaczymy m.in. Arnolda Schwarzeneggera (jak zwykle wcieli się w terminatora T-800), Gabriela Lunę (zagra robota ścigającego głównych bohaterów), Mackenzie Davis (Grace), oraz Natalię Reyes (Dani Ramos). Jakiś czas temu potwierdzono, że na ekranie pojawi się również Edward Furlong, który ponownie zagra Johna Connora.

Warto przypomnieć, że film Terminator: Mroczne przeznaczenie trafi na ekrany polskich kin 8 listopada.

  1. Paramount Pictures - strona oficjalna
  2. 20th Century Fox – strona oficjalna