Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 19 lipca 2019, 12:39

autor: Bartosz "Aquma" Świątek

John Connor powróci w Terminator: Dark Fate. Pokazano nowe sceny

W filmie Terminator: Mroczne przeznaczenie zobaczymy Johna Connora – bohatera znanego z poprzednich odsłon cyklu. W postać wcieli się odtwórca tej roli z Terminatora 2: Dnia Sądu, czyli Edward Furlong.

Terminator: Mroczne przeznaczenie – nowe informacje i kolejne ujęcia. - John Connor powróci w Terminator: Dark Fate. Pokazano nowe sceny - wiadomość - 2019-07-19
Terminator: Mroczne przeznaczenie – nowe informacje i kolejne ujęcia.

Portal Joblo donosi, że w filmie Terminator: Dark Fate (w Polsce Terminator: Mroczne przeznaczenie) pojawi się postać Johna Connora, znana z niemal wszystkich poprzednich części cyklu (poza pierwszą). Co więcej, w bohatera ponownie wcieli się Edward Furlong, czyli aktor, który był odtwórcą tej roli w drugiej – i do dziś prawdopodobnie najlepszej – odsłonie omawianej serii science fiction.

Do sieci trafił także krótki film z planu, zawierający kilka nowych scen z nadchodzącej produkcji. Materiał znajdziecie poniżej.

Na ekranie, poza Edwardem Furlongiem, zobaczymy m.in. Lindę Hamilton (Sarah Connor), Arnolda Schwarzeneggera (wcieli się w terminatora o nieznanym imieniu / kodzie, przypominającego T-800 z poprzednich odsłon), Mackenzie Davis (Grace), Natalię Reyes (Dani Ramos) oraz Gabriela Lunę (kolejny „zły” terminator).

Reżyserem obrazu jest Tim Miller (znany z Deadpoola), zaś w produkcji pomaga twórca pierwszych dwóch filmów, czyli James Cameron.

Wiem, że ludziom trudno jest powiedzieć: „Okej, to Terminator 6”, ale ten film tak naprawdę nim nie jest, i mam nadzieję, że uda nam się dotrzeć do widzów z tą wiadomością. To w gruncie rzeczy kontynuacja tych pierwszych dwóch opowieści - i to nie jest typowy sequel. Myślę, że ludzie będą zaskoczeni sposobem, w jaki historia jest kontynuowana i jest to trochę bardziej powrót do tego, co zrobił Jim (Cameron – przyp. red.); produkcja nie próbuje konkurować z gigantycznymi filmami Marvela... no dobra, może trochę próbuje. Nikt nie będzie rozczarowany akcją, ale to naprawdę powrót do stylu – powiedział Tim Miller w rozmowie z serwisem EW.

Przypominamy, że film Terminator: Mroczne Przeznaczenie trafi na ekrany polskich kin 8 listopada bieżącego roku.

Edward Furlong w czerwcu tego roku. Źródło: Getty Images.
Edward Furlong w czerwcu tego roku. Źródło: Getty Images.
  1. Paramount Pictures – strona oficjalna
  2. 20th Century Fox – strona oficjalna