Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lipca 2019, 12:30

autor: Adrian Werner

FIFA 20 – nowy gameplay pokazuje ulepszenia rozgrywki

Studio EA Sports wypuściło zwiastun gry FIFA 20, który pokazuje gameplay oraz prezentuje ulepszenia mechanizmów rozgrywki.

FIFA 20 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: EA Sports
  2. Wydawca: Electronic Arts
  3. Gatunek: gra sportowa
  4. Platformy: PC, XONE, PS4, Switch
  5. Data premiery: 27 września 2019 roku.

Firma Electronic Arts wypuściła nowy zwiastun FIFA 20, czyli tegorocznej odsłony najpopularniejszego cyklu piłkarskiego. Filmik jest godzien uwagi, gdyż zawiera sporo fragmentów rozgrywki oraz prezentuje najważniejsze ulepszenia, jakie zaoferuje najnowsza część serii.

Zwiastun pokazuje m.in. zmiany w stałych fragmentach gry, które zaoferują nam większą kontrolę nad tym, gdzie poleci piłka. Możemy także zobaczyć nowości w pojedynkach jeden na jednego oraz ulepszenia fizyki.

W FIFA 20 zagramy we wrześniu. - FIFA 20 – nowy gameplay pokazuje ulepszenia rozgrywki - wiadomość - 2019-07-22
W FIFA 20 zagramy we wrześniu.

Przypomnijmy, że FIFA 20 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Gra zadebiutuje 27 września tego roku, równocześnie na wszystkich platformach sprzętowych.

Warto wspomnieć, że ten tydzień był owocny, jeśli chodzi o nowości związane z FIFĄ 20. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że w grze będziemy mogli wydawać bramkarzom szereg dodatkowych poleceń, które określą, jak będą się zachowywali w przypadku dośrodkowań oraz przy wychodzeniu z pola karnego. Z kolei przedwczoraj ogłoszono, że EA Sports rozpoczęło oficjalną, długoterminową współpracę z klubem Liverpool FC.

  1. Oficjalna strona gry