Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lutego 2013, 10:25

autor: Sarge

Nowy Tomb Raider osiągnął status gold

Wszystko wskazuje na to, że premiera nowej odsłony serii Tomb Raider nie ulegnie opóźnieniu. Studio Crystal Dynamics ogłosiło bowiem, że gra osiągnęła status gold, więc prace nad nią zostały oficjalnie zakończone.

Na oficjalnym, facebookowym koncie serii Tomb Raider pojawiła się informacja, że nadchodząca odsłona cyklu osiągnęła status gold. O tym fakcie graczy powiadomił Darrell Gallagher, szef studia Crystal Dynamics.

Wszystko wskazuje na to, że nic już nie opóźni premiery nowego Tomb Raidera - Nowy Tomb Raider osiągnął status gold - wiadomość - 2013-02-08
Wszystko wskazuje na to, że nic już nie opóźni premiery nowego Tomb Raidera

„Ozłocenie” nadchodzącego Tomb Raidera oznacza, że prace nad nim zostały zakończone i może trafić do tłoczni. To zawsze bardzo uspokajająca informacja dla graczy, bo oznacza ona jednocześnie, że data premiery oczekiwanego przez nich tytułu nie powinna już zostać przesunięta. Tę ustalono na 5 marca bieżącego roku na całym świecie i dotyczy wersji na wszystkie trzy platformy sprzętowe, czyli PC, Playstation 3 oraz Xboksa 360.

Tomb Raider to kolejna część popularnego cyklu przygodowych gier akcji, stanowiąca jednocześnie swego rodzaju restart serii. Wcielimy się zatem w młodą Larę Croft, zanim jeszcze została słynną poszukiwaczką przygód. Studio Crystal Dynamics wprowadziło sporo zmian w stosunku do poprzednich odsłon i produkcja zapowiada się bardzo interesująco. W naszym kraju gra zostanie wydana przez firmę Cenega w pełnej polskiej wersji językowej, a w rolę głównej bohaterki wcieli się Karolina Gorczyca (Miłość na wybiegu, serial Usta Usta).