Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 2 stycznia 2019, 11:25

autor: Czarny Wilk

Nowy teaser ujawnia datę premiery trzeciego sezonu Stranger Things

Od dłuższego czasu wiedzieliśmy, że trzecia seria Stranger Things zadebiutuje na Netfliksie w wakacje 2019 roku. Dzięki opublikowanej tuż przed nowym rokiem zapowiedzi poznaliśmy dokładny dzień premiery 8 nowych odcinków serialu.

Netflix przygotował niespodziankę dla wszystkich fanów Stranger Things wyczekujących trzeciego sezonu popularnego serialu science fiction. Tuż przed końcem 2018 roku w sieci opublikowano teaser kolejnej serii przygód dzieciaków z Hawkins, zdradzający dokładną datę premiery nowych odcinków. Te, zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, zadebiutują w wakacje 2019 roku, a ściślej 4 lipca.

Zapowiedź zrealizowana została w formie reportażu z imprezy noworocznej. Sylwestrowe odliczanie szybko ustępuje dziwnym artefaktom oraz pojawiającym się niespodziewanie fragmentom przypominających ekran wiekowego MS-DOSa. Fani z pewnością dopatrzą się tu wielu podpowiedzi dotyczących tego, co zobaczymy w trzecim sezonie – już na samym początku teasera raczeni jesteśmy informacją, że jego sponsorem jest Starcourt Mall, centrum handlowe, na którym skupiał się pierwszy materiał reklamujący trzeci sezon Stranger Things.

Dzieciaki z Hawkins powrócą w komplecie. - Nowy teaser ujawnia datę premiery trzeciego sezonu Stranger Things - wiadomość - 2019-01-02
Dzieciaki z Hawkins powrócą w komplecie.

Nowe odcinki Stranger Things maja być bardziej napakowane akcją i mroczniejsze od poprzednich. Miesiąc temu Netflix zdradził tytuły poszczególnych epizodów, co pozwoliło częściowo przewidzieć, z jakim zagrożeniem zmierzą się bohaterowie. Debiutujący w lipcu trzeci sezon składać się będzie z 8 odcinków i powróci w nim cała główna obsada serialu. Przy okazji opublikowano także nowy plakat reklamowy:

Nowy teaser ujawnia datę premiery trzeciego sezonu Stranger Things - ilustracja #2

  1. Netflix
  2. Recenzja drugiego sezonu Stranger Things w serwisie Gameplay.pl
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.