Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 kwietnia 2018, 15:00

autor: AlexB

Nowy patch do Kingdom Come Deliverance, duńska promocja na Steamie i inne wieści

Dziś piszemy o demie prototypu nowej gry Swery'ego (The Good Life), podbiciu klasyfikacji wiekowej Gwinta, nowym patchu do Kingdom Come: Deliverance i wyprzedaży duńskich tytułów na Steamie. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Udostępniono demo prototypu The Good Life

W The Good Life, podobnie jak w Deadly Premonition, nie zabraknie kulturowych cytatów. - Nowy patch do Kingdom Come Deliverance, duńska promocja na Steamie i inne wieści - wiadomość - 2018-04-26
W The Good Life, podobnie jak w Deadly Premonition, nie zabraknie kulturowych cytatów.

The Good Life jest zapowiedzianą w sierpniu 2017 roku nową grą ekscentrycznego Hidetaki „Swery65” Suehiry (znanego jako twórca Deadly Premonition). Opowiada ona historię młodej reporterki Naomi starającej się rozwikłać tajemnicę morderstwa w sennym miasteczku Rainy Woods, którego mieszkańcy co noc... zamieniają się w koty. Od 26 marca trwa zbiórka pieniędzy na ten projekt w serwisie Kickstarter. To już druga tego typu akcja. Pierwsza, zorganizowana na portalu Fig.co, zakończyła się porażką. Istnieje spore niebezpieczeństwo, że tym razem będzie podobnie. Do końca zrzutki zostało już bowiem zaledwie 8 dni, a osiągnięto na razie ledwie nieco ponad połowę wymaganej kwoty. Aby zachęcić graczy do wpłat i spełnić oczekiwania fanów z Twittera, Swery opublikował demo prototypu tytułu, w którym można pozwiedzać świat The Good Life. Jest ono dostępne tutaj. Uwaga jednak na błędy, które, jak sam twórca przyznaje, znajdują się w upublicznionej wersji.

Gwint 16+

Jak zapewne niektórzy z Was się orientują, pod koniec maja w życie wejdzie rozporządzenie Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych (RODO). Dotknie ono również gier, w tym rodzimej wiedźmińskiej karcianki od studia CD Projekt RED – Gwinta. Jej twórcy poinformowali o nadchodzących z jego powodu modyfikacjach w umowie użytkownika i zdradzili przy okazji, że 25 maja zmieni się oznaczenie wiekowe tytułu. Gra będzie przeznaczona dla osób powyżej 16 roku życia.

Kingdom Come: Deliverance z patchem 1.4.3

Eliminowanie błędów w Kingdom Come: Deliverance trwa. - Nowy patch do Kingdom Come Deliverance, duńska promocja na Steamie i inne wieści - wiadomość - 2018-04-26
Eliminowanie błędów w Kingdom Come: Deliverance trwa.

Łatania Kingdom Come: Deliverance ciąg dalszy. W miarę ciepło przyjęty, lecz koszmarnie zabugowany symulator średniowiecza od czeskiego studia Warhorse otrzymał aktualizację 1.4.3. Waży ona 4,5 GB i naprawia szereg błędów związanych między innymi z wyrzucaniem gry do pulpitu w pewnych sytuacjach, ukończeniem niektórych zadań oraz blokowaniem celownika na nieistniejących przeciwnikach. Pełen spis zmian znajdziecie tutaj. Patch jest dostępny na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Co istotne, na tych dwóch ostatnich platformach zadebiutowały również wcześniejsze aktualizacje (od 1.4 wzwyż), które dotąd były obecne wyłącznie na pecetach.

Duńska promocja na Steamie

Na platformie Steam trwa kolejna promocja na gry. Tym razem na celowniku znalazły się tytuły stworzone w Danii. Rabatami objęte są takie hity, jak ostatni Hitman, trzecioosobowa gra akcji Echo, platformówki Inside oraz Limbo, a także strategia turowa Space Hulk. Jeśli zatem chcecie poznać te produkcje i wesprzeć deweloperów z kraju Hansa Christiana Andersena, teraz macie ku temu doskonałą okazję. Oferta będzie ważna do jutra, do godziny 19:00 czasu polskiego.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: