Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 8 lutego 2018, 12:06

autor: Czarny Wilk

Nowe zdjęcia i informacje o Solo: A Star Wars Story

Wraz z debiutem pierwszego zwiastuna cisza informacyjna w temacie filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - Historie została przerwana. Wywiad z odtwórcą głównej roli ujawnia różnice w kreacji protagonisty w wykonaniu Harrisona Forda i Aldena Ehrenreicha, a nowe zdjęcia pozwalają lepiej przyjrzeć się obsadzie produkcji.

Wraz z debiutem pierwszych materiałów filmowych reklamujących film Solo: A Star Wars Story, machina reklamowa najnowszego spin-offa Gwiezdnych wojen ruszyła na całego. Magazyn Entertainment Weekly poświęcił sporą cześć najnowszego numeru na prezentację nowych zdjęć oraz niepublikowanych wcześniej informacji o produkcji. Część z tych materiałów udostępniono również na stronie internetowej czasopisma.

Na nowych fotach widzimy wszystkich najważniejszych bohaterów filmu. - Nowe zdjęcia i informacje o Solo: A Star Wars Story - wiadomość - 2018-02-08
Na nowych fotach widzimy wszystkich najważniejszych bohaterów filmu.

Dzięki przeprowadzonemu przez magazyn wywiadowi z odtwórcą głównej roli Aldenem Ehrenreichem dowiedzieliśmy się, czym młody Han Solo różnić się będzie od swego doroślejszego odpowiednika:

Myślę, że główną różnicą jest to, że Han, jakiego spotykamy w tym filmie, jest większym idealistą. Ma pewne marzenia, do których dąży i widzimy, jak jego postać się zmienia, gdy te marzenia napotykają na rzeczywistość twardszą i trudniejszą, niż się spodziewał.

Aktor zdradził także, jak wyglądała jego rozmowa o głównym bohaterze z poprzednim odtwórcą tej roli, Harrisonem Fordem:

Gdy go poznałem, powiedział coś niesamowitego – „Powiedz im, że powiedziałem ci wszystko, co musisz wiedzieć, i że nie możesz tego nikomu zdradzić”.

Na tym pomoc aktora znanego także z roli Indiany Jonesa się nie skończyła. Ford miał także przeczytać i zatwierdzić scenariusz filmu oraz zdradzić Ehrenreichowi to, co zapamiętał z rozmów o przeszłości i rozwoju postaci z Georgem Lucasem.

Entertainment Weekly zdradza także informacje o innych postaciach. Z magazynu dowiadujemy się, że budowanie relacji między Solo a Chewbaccą będzie bardzo istotnym punktem obrazu, który mieszać ma gatunki noir, westernu i komedii. Qui’ra, postać grana przez znaną z Gry o tron Emilię Clarke, ma być natomiast przyjaciółką z dzieciństwa Hana, która podobnie jak on skupia się przede wszystkim na przetrwaniu kolejnego dnia, choć przy użyciu odmiennych metod – postać ta ma być lepsza we współpracy z systemem niż w działaniu przeciw niemu.

Dowiadujemy się także więcej o postaci granej przez Woody’ego Harrelsona (Igrzyska śmierci, Trzy billboardy za Ebbing, Missouri). Mentora Hana Solo poznamy jako potężnego kryminalistę i wolnego agenta, który będzie miał większy wpływ na głównego bohatera niż ktokolwiek inny. To dzięki niemu protagonista uświadomi sobie, że w trudnych czasach potrzebuje kodu moralnego.

Poszczególne nowe grafiki z filmu prezentujemy poniżej. Film w polskich kinach zadebiutuje 25 maja 2018 roku.

Nowe zdjęcia i informacje o Solo: A Star Wars Story - ilustracja #2
Nowe zdjęcia i informacje o Solo: A Star Wars Story - ilustracja #3
Nowe zdjęcia i informacje o Solo: A Star Wars Story - ilustracja #4
Nowe zdjęcia i informacje o Solo: A Star Wars Story - ilustracja #5
Nowe zdjęcia i informacje o Solo: A Star Wars Story - ilustracja #6
Nowe zdjęcia i informacje o Solo: A Star Wars Story - ilustracja #7
Nowe zdjęcia i informacje o Solo: A Star Wars Story - ilustracja #8
Nowe zdjęcia i informacje o Solo: A Star Wars Story - ilustracja #9
Nowe zdjęcia i informacje o Solo: A Star Wars Story - ilustracja #10
  1. Oficjalna strona Gwiezdnych wojen
  2. Oficjalna strona Disneya
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.