Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 8 maja 2015, 16:59

Nowe tytuły w Pomarańczowej Kolekcji Klasyki

W serii ukażą się: Ultra Street Fighter IV, Resident Evil: Operation Raccoon City, Resident Evil 6 oraz Sid Meier’s Civilization V: Game of the Year Edition. Wszystkie tytuły będą dostępne w polskiej wersji językowej.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega z przyjemnością informuje, że 15 maja Pomarańczowa Kolekcja Klasyki zostanie wzbogacona o 4 nowe tytuły. W serii ukażą się: Ultra Street Fighter IV, Resident Evil: Operation Raccoon City, Resident Evil 6 oraz Sid Meier’s Civilization V: Game of the Year Edition. Wszystkie tytuły będą dostępne w polskiej wersji językowej.

Ultra Street Fighter IV, Resident Evil: Operation Raccoon City, Resident Evil 6 oraz Sid Meier’s Civilization V: Game of the Year Edition w Pomarańczowej Kolekcji Klasyki - ilustracja #1

Sid Meier’s Civilization V: Game of the Year Edition

Civilization V wyznacza dla serii nowy kierunek wraz z wprowadzeniem do mapy rozgrywki podziału na sześciokątne pola. To jeszcze więcej strategii, bardziej realistyczna rozgrywka i możliwość bardziej szczegółowej eksploracji obszaru gry. Nowy silnik zapewnia spektakularne efekty graficzne, które przybliżą graczy do prawdziwego doświadczenia Cywilizacji. Po raz pierwszy w historii serii przywódcy nacji są w pełni animowani i w czasie interakcji z graczami będą mówić w swoim ojczystym języku. Wojny między narodami są naprawdę epickie, dzięki widokowi armii dominujących na mapie, a sama walka jest bardziej ekscytująca i intensywna niż do tej pory. Wersja Game of the Year Edition zawiera następujące bonusowe elementy: Pakiet Kolebka Cywilizacji – 4 nowe mapy, 6 nowych cywilizacji i nowe scenariusze, pakiet Map Odkrywców z 10 nowymi mapami oraz cyfrową ścieżkę dźwiękową.

Ultra Street Fighter IV

Seria Street Fighter IV ewoluuje do zupełnie nowego poziomu. Kontynuując tradycję doskonałości, z której seria jest znana, Ultra Street Fighter IV oferuje jeszcze większą rozwałkę dzięki pięciu nowym zawodnikom i sześciu nowym arenom, zbalansowanej rozgrywce i nowym trybom gry! Będzie to największa i ostateczna wersja Street Figther IV. Kupując tę wersję użytkownicy otrzymują w cenie dostęp do wszystkich poprzednio opublikowanych do tej serii DLC z kostiumami.

Resident Evil: Operation Raccoon City

Resident Evil: Operation Raccoon City powstał dzięki współpracy firmy Capcom ze studiem Slant 6 Games. Od premiery pierwszej części cyklu kilkanaście lat temu, seria Resident Evil cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem z ponad 45 milionami kopii sprzedanymi na całym świecie! Raccoon City wprowadziło markę w kompletnie nowy kierunek, oferując nowy styl rozgrywki, jakiego jeszcze nie widzieliśmy w Resident Evil. Operation Raccoon City to prawdziwa drużynowa strzelanka TPP przedstawiona w mrocznym i złowrogim uniwersum Resident Evil. Specyfika świata gry zapewnia nie tylko bogate do działań tło, ale odznacza się również wyjątkową i porywającą mechaniką walki. Gra przedstawia zupełnie nowy styl gry, łamiąc konwencje tradycyjnych drużynowych shooterów.

Resident Evil 6

Mija 10 lat od incydentu w Raccoon City. Prezydent USA zdecydował się ujawnić prawdę o tamtych zdarzeniach wierząc, że pomoże to w zahamowaniu aktywności bioterrorystów. W rezultacie sam zostaje zaatakowany i poddany mutacji, całkowicie się przeobrażając. Atakowi nie jest w stanie zapobiec Leon S. Kennedy, przyjaciel prezydenta i ocalały z Raccoon City, który w efekcie będzie musiał stanąć przed najtrudniejszą decyzją w swoim życiu. Resident Evil 6 to kolejna część jednej z najbardziej znanych i rozpoznawalnych serii gier, w doskonały sposób łącząca horror z elementami akcji. Szósta część jest pod tym względem jeszcze bardziej ambitną produkcją, zapewniającą jeszcze więcej zabawy niż poprzednie części. W Resident Evil 6, po raz pierwszy w historii serii, kierujemy losami zarówno Leona, jak i Chrisa, którzy razem stawiają czoła temu bezprecedensowemu zagrożeniu na skalę globalną. Pomagać im będą postacie odgrywające większą bądź mniejszą rolę, każda z unikalnymi odczuciami na temat dramatycznych wydarzeń, które mają miejsce.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.