Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 13 kwietnia 2012, 11:06

Nowe tytuły w Pomarańczowej Kolekcji Klasyki - dziś premiera

Pierwsza Liga Gier.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega z wielką przyjemnością informuje, że już dziś dostępne są cztery nowe tytuły w serii Pomarańczowa Kolekcja Klasyki. Są to następujące tytuły:

Nowe tytuły w Pomarańczowej Kolekcji Klasyki - dziś premiera - ilustracja #1

Heroes over Europe – Tytuł wysoko podnosi poprzeczkę dla gier z grupy symulatorów walk powietrznych, wprowadzając: „Ace Kill” – walkę powietrzną w krótkim dystansie, 4 tryby online umożliwiające grę nawet 16 użytkownikom, a także flotę powietrzną, którą gracz może dostosować do swoich potrzeb. Od strony wizualnej twórcy gry nie poszli na żadne ustępstwa – znajdziemy tu wierne odwzorowanie krajobrazów Londynu, Berlina i francuskich Alp oraz ultrarealistyczne obrazy wojenne z czasów, w których toczy się akcja gry.

Nowe tytuły w Pomarańczowej Kolekcji Klasyki - dziś premiera - ilustracja #2

IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover – Weź udział w wydarzeniach będących punktem zwrotnym II wojny światowej. Przeżyj pierwsze w dziejach świata podniebne starcie, podczas którego szale zwycięstwa przechylały się wielokrotnie. Zostań jednym z Nielicznych i rzuć wyzwanie niemieckiemu lotnictwu. Zostań bohaterem wydarzeń, które odtworzono na podstawie opowieści prawdziwych pilotów. Ciesz się fotorealizmem niezliczonej ilości pojazdów naziemnych, budynków oraz elementów środowiskowych szczegółowo odwzorowanych zgodnie z realiami Europy początku lat czterdziestych.

Prince of Persia Zapomniane Piaski – Książę udaje się z towarzyską wizytą do swego brata, władającego sąsiednim królestwem. Tam jednak spotyka go przykra niespodzianka, bo zamek oblegają wrogie wojska. Aby uratować rodzinę przed zagładą, używa mocy Piasków. W tym miejscu zaczyna się przygoda, a w jej toku bohater pozna ciężar bycia przywódcą oraz odkryje, że wielka moc ma też olbrzymi koszt. Wśród mocy bohatera pojawią się umiejętności wpływania na siły natury. Będzie to cenna moc w połączeniu ze znaną z poprzednich odsłon możliwością panowania nad czasem. Gra zbudowana jest na zmodyfikowanym silniku Anvil i według zapowiedzi ma zapewnić filmowe przeżycia podczas zabawy. Olbrzymie lokacje mają wystawić umiejętności gracza na próbę, pojawią się też rozbudowane sekwencje walki z wieloma przeciwnikami.

R.U.S.E. – Jako dowódca wojsk lądowych doświadczysz najbardziej innowacyjnego systemu zarządzania armią w historii gier RTS. Dzięki silnikowi graficznemu IRISZOOM mapy, na których toczą się bitwy, są nawet do 100 razy większe niż w innych grach strategicznych. Ponadto, przy użyciu funkcji Zoom gracz może dowodzić wojskami z poziomu żołnierza lub obserwować ogromny obszar działań z widoku satelitarnego. R.U.S.E. zrywa z popularnym dotąd ciemnym i ponurym przedstawieniem frontów II Wojny Światowej - tym razem walki toczą się pod bezchmurnym niebem, na krystalicznie przejrzystych i jasnych terenach stworzonych z zachwycającą artystyczną precyzją.

POMARAŃCZOWA KOLEKCJA KLASYKI to:

  1. Najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane tytuły.
  2. Ekskluzywne, charakterystyczne opakowanie zarezerwowane do tej pory dla najdroższych nośników i wydań.
  3. Ponownie przetestowane i poprawione polskie wersje językowe z najnowszymi patchami.
  4. Wyjątkowa pomarańczowa seria kultowych gier.
  5. Atrakcyjna cena.