Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lipca 2015, 10:12

autor: Góral

Nowe RPG twórców Lords of the Fallen poznamy na targach gamescom

Podczas tegorocznych targów gamescom (5 - 9 sierpnia) poznamy nową grę studia Deck13 Interactive. Niestety tytuł zostanie ujawniony dziennikarzom w trakcie wywiadów przeprowadzanych za zamkniętymi drzwiami i nie doczekamy się żadnego materiału wideo.

Powyższa grafika to obecnie jedyny materiał z nowej gry studia Deck13 Interactive. - Nowe RPG twórców Lords of the Fallen poznamy na targach gamescom - wiadomość - 2015-07-21
Powyższa grafika to obecnie jedyny materiał z nowej gry studia Deck13 Interactive.

Od jakiegoś czasu wiemy, że studio Deck13 Interactive, znane m.in. z gry Lords of the Fallen, którą współtworzyło z firmą CI Games, pracuje nad nowym tytułem. Produkcja miała zostać zapowiedziana podczas targów E3, ale zmieniono plany i do dziś nie zdradzono jej tytułu. Dowiedzieliśmy się za to, że ukaże się ona w 2017 roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach PC. Według najnowszych doniesień, podczas tegorocznych targów gamescom w końcu doczekamy się oficjalnej zapowiedzi, ale niestety nie ma co liczyć na zwiastun rozgrywki. Informacje na temat gry mają zostać przekazane dziennikarzom podczas wywiadów przeprowadzanych za zamkniętymi drzwiami. Oznacza to najpewniej, że projekt jest w bardzo wczesnej fazie produkcji i obecnie deweloperzy nie mają chyba za bardzo czego pokazywać.

Krótko pisząc, fani niemieckiego studia muszą na razie zadowolić się widoczną powyżej grafiką i tym, że gra ma być tytułem z gatunku RPG, którego akcja rozegra się w przyszłości. Cechą wyróżniającą będzie: „innowacyjna mechanika walki i oryginalny system rozwoju bohatera, oparty na modularnych usprawnieniach pozyskiwanych w trakcie walki”.

Deck13 Interactive to niemiecki deweloper, założony w 2001 roku. Studio nie ma na swoim koncie mega hitów, ale znane jest z kilku produkcji, w tym z serii przygodówek Ankh, gry RPG Venetica czy też wspomnianego wcześniej Lords of the Fallen, które jak na razie jest największym sukcesem dewelopera.

Ostatnia aktualizacja: 2015-07-21

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
The Surge

The Surge