Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 21 grudnia 2016, 12:21

Nowe postacie i poziomy oraz inne najlepsze mobilne aktualizacje

Tym razem polecamy wypróbowanie aktualizacji do takich tytułów jak Block Fortress, Crossy Road, har•mo•ny 3, Ire: Blood Memory czy Vainglory.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się niedawno w usługach App Store i Google Play.

Block Fortress

Zaczynamy od Block Fortress. Gra otrzymała pierwszą dużą aktualizację od maja zeszłego roku. Łatka nie tylko dodała elementy stylistyczne związane ze świętami, ale zaoferowała również sporo świeżej zawartości. Wprowadzono nową mapę, zlokalizowaną pod wodą, czemu towarzyszy zmodyfikowana fizyka świata. Do tego rozszerzono listę uzbrojenia o granatnik, miotacz ognia oraz działo nazwane dewastatorem. Ponadto możemy konstruować wieżyczki strzelające trującym gazem oraz korzystać z linki z hakiem do przemieszczania się po otoczeniu. Spory lifting spotkał także oprawę graficzną. Zwiększono poziom detali, wprowadzono nowe efekty wizualne, zoptymalizowano silnik oraz umożliwiono zabawę w 60 klatkach na sekundę.

Block Fortress w App Store

Block Fortress w Google Play

Crossy Road

Z kolei przebojowe Crossy Road obchodzi swoje drugie urodziny i z tej okazji otrzymało sporą aktualizację. Jak to w przypadku tej gry bywa, łatka dodała nowe grywalne postacie, dysponujące unikalnymi cechami. Tym razem jest ich jedenaście i wszystkie są małymi, uroczymi zwierzątkami.

Crossy Road w App Store

Crossy Road w Google Play

har•mo•ny 3

Nową zawartość w patchu otrzymała również wyśmienita gra logiczna har•mo•ny 3. Aktualizacja rozszerzyła kampanię o dwadzieścia pięć dodatkowych poziomów. Wszystkie one utrzymane są w świątecznej stylistyce i zaprojektowano je z myślą o weteranach szukających prawdziwych wyzwań.

har•mo•ny 3 w App Store

har•mo•ny 3 w Google Play

Ire: Blood Memory

Inną godną uwagi aktualizacją okazał się patch do RPG akcji Ire: Blood Memory. Kampania wzbogaciła się o sporych rozmiarów dodatek Lost Corridor, oferujący nowe lokacje, przygody i typy przeciwników. Do tego uzbrojenie poszerzyło się o nową kategorię w postaci młotów bojowych. Dodano również rozgrywki PvP, pozwalające rywalizować przez sieć z innymi graczami na specjalnych arenach.

Ire: Blood Memory w App Store

Ire: Blood Memory w Google Play

Vainglory

Na koniec zostawiliśmy sobie Vainglory. Ta najlepsza mobilna MOBA dostała patcha 2.0 i jak można się było spodziewać po tym numerze – zmiany są spore. Do grywalnych bohaterów dołączył zabójca imieniem Idris. Zmieniono sposób działania gildii, dzięki czemu dołączanie do nich jest łatwiejsze, a nagrody ze uczestnictwo przyznawane są regularnie, zamiast tylko pod koniec sezonu. Przeorganizowano klasyfikację postaci, dzielając je na kilka łatwych do ogarnięcia kategorii. Poprawiono również interfejs oraz zmodyfikowano system skrzyń ze skarbami, zwiększając szansę na wylosowanie alternatywnych skórek.

Vainglory w App Store

Vainglory w Google Play