Według wiarygodnych plotek studio Insomniac Games będzie potrzebowało więcej czasu na ukończenie Marvel’s Wolverine, niż się tego spodziewaliśmy.
Mamy złe wieści dla fanów studia Insomniac Games. W sieci pojawiły się wiarygodne plotki sugerujące, że na grę Marvel's Wolverine poczekamy dłużej, niż dotąd mogło się nam to wydawać.
Najnowszą grą studia Insomniac Games jest Marvel's Spider-Man 2. Produkcja ukazała się 20 października tego roku, wyłącznie na PlayStation 5. Projekt okazał się wielkim sukcesem kasowym, rozchodząc się w 5 mln egzemplarzy w ciągu 11 dni od premiery. Zachwycił również naszego redaktora, który wystawił mu notę 9,0/10.
Więcej:AMD Ryzen 7 9850X3D na benchmarkach. Nowy procesor zaoferuje wydajniejszy tryb boost
8

Autor: Adrian Werner
Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.