Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 listopada 2012, 12:07

Nowe Indie Royale (m.in. Pineapple Smash Crew, Spirits, BasketBelle i trylogia Avernum)

Ruszyła nowa edycja akcji Indie Royale, pozwalającej nabyć w atrakcyjnej cenie zestaw produkcji niezależnych. Tym razem w ofercie znalazły się m.in. strzelanka Pineapple Smash Crew, przygodówka Spirits, platformówka BasketBelle oraz trzy gry cRPG z serii Avernum.

Wystartowała kolejna edycja Indie Royale, czyli akcji, dzięki której można za niewielką sumę nabyć zestaw ciekawych produkcji niezależnych. W najnowszym pakiecie znalazły się następujące gry:

  1. Pineapple Smash Crew
  2. BasketBelle wraz z soundtrackiem
  3. Avernum: The Great Trials Trilogy (zawiera gry Avernum 4, Avernum 5 oraz Avernum 6)
  4. Spirits wraz z soundtrackiem
  5. Mutant Mudds

Nabyć ten zestaw możecie wpłacając cenę minimalną. W chwili pisania tej wiadomości wynosi ona 4,05 euro, czyli w przeliczeniu niecałe 17 złotych. Natomiast jeśli zapłacicie 8 euro lub więcej, to otrzymacie również album muzyczny z utworami z katalogu wytwórni Data Airlines.

BasketBelle - Nowe Indie Royale (m.in. Pineapple Smash Crew, Spirits, BasketBelle i trylogia Avernum) - wiadomość - 2012-11-09
BasketBelle

Warto przypomnieć, że Indie Royale oparte jest na nieco innych zasadach niż większość konkurencyjnych akcji tego typu. Cenę minimalną kształtują tutaj bowiem sami kupujący. Im więcej osób zdecyduje się zapłacić najmniejszą możliwą kwotę, tym wyższa się ona staje. Natomiast gracze, które wydadzą na zestaw więcej niż muszą obniżają cenę dla przyszłych klientów. W większości poprzednich edycji system ten powodował, że opłacało się dokonać zakupu jak najwcześniej.

  1. Indie Royale – strona oficjalna

W najnowszym Indie Royale znalazł się sporo ciekawych produkcji. Pineapple Smash Crew to strzelanka inspirowana kultową serią Cannon Fodder. Gracz kieruje niewielkim oddziałem solidnie uzbrojonych żołnierzy przemierzających wnętrze statku kosmicznego opanowanego przez armie kosmitów, zombiaków i robotów. Z kolei w nietypowej platformówce BaskeBelle wcielamy się w chłopca próbującego uratować siostrę porwaną przez przybyszy z innej planety. W realizacji zadania wykorzystuje on piłkę do koszykówki, a poziomy zaprojektowano tak, aby stanowiły wyzwanie nie tylko dla zręczności gracza, ale również jego sprytu.

Natomiast miłośników gier cRPG wykonanych w starym dobrym stylu zainteresować może trylogia Avernum. Ta wyprodukowane przez studio Spiderweb seria to jedna z najlepszych niezależnych marek w tym gatunku i wchodzące w skład zestawu trzy odsłony powinny zapewnić masę zabawy osobom lubiącym rozbudowane izometryczne produkcje z turowym systemem walki.