Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Stadlbauer Press Release" 8 grudnia 2011, 05:52

Nowe funkcje Nintendo 3DS

Światła. Kamera. Akcja! Fani Nintendo 3DS otrzymują możliwość nagrywania filmów wideo w 3D, nowości w StreetPass Quests oraz możliwość przenoszenia danych z konsoli na konsolę dzięki dzisiejszej aktualizacji systemu Nintendo 3DS.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Światła. Kamera. Akcja! Fani Nintendo 3DS otrzymują możliwość nagrywania filmów wideo w 3D, nowości w StreetPass Quests oraz możliwość przenoszenia danych z konsoli na konsolę dzięki dzisiejszej aktualizacji systemu Nintendo 3DS.

Aktualizacja Systemu dodaje posiadaczom konsoli nowe opcje zabawy. Filmowanie w 3D do 10 min. materiału wideo, a dla bardziej kreatywnych entuzjastów funkcje: Interval Shot, który pozwala na nagrywanie pojedynczych klatek w krótkich odstępach czasu pozwalając na tworzenie niezwykłych obrazów, jak rozkwitanie kwiatów. Jest również opcja Frame Pick, która polega na wybraniu kilku klatek z filmu, połączeniu ich i stworzenie filmu w slow motion.

Nowe funkcje pojawiły sie również w StreetPass Mii Plaza, w tym kolejne panele puzzli, nowy StreetPass Quest z ciekawymi narzędziami do walki z wrogami.

Posiadacze Nintendo 3DS odtąd będą mogli przenieść zawartość swojej konsoli na drugi system *. Software zakupiony w Nintendo eShop, fundusze wpłacone do Nintendo eShop oraz inne dane jak zdjęcia czy muzyka mogą być przenoszone pomiędzy konsolami.

Nintendo eShop również otrzymuje nowe cechy. Użytkownicy będą mieli możliwość sprawdzenia wersji demo wybranych gier na Nintendo 3DS** zanim zdecydują się na ich zakup. Jest również opcja pobierania oprogramowania w trybie czuwania, pozwalając na pobieranie wielu rzeczy w czasie, kiedy nie używasz swojej konsoli.

Laurent Fischer, Managing Director Marketing & PR Nintendo of Europe, powiedział:

“Stale dążymy do poszerzenia funkcji Nintendo 3DS, aby przynieść nowe doświadczenia zabawy dla naszych fanów, a ten System Update z dotychczasowych przynosi najwięcej nowości.”

*Nintendo 3DS – ograniczenia transferówa)

· Nie możliwe pomiędzy systemami z różnych regionów

· Maksymalnie 5 transferów

· Czas pomiędzy jednym transferem, a kolejnym (czas oczekiwania zostanie potwierdzony)

· Dalsze restrykcje zostaną podane

** Kiedy tylko wersje demo będzie udostępniona przez wydawcę gry