Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 maja 2019, 08:29

autor: Adrian Werner

Nowe Call of Duty zostanie ujawnione do końca czerwca

Firma Activision poinformowała, że nowe Call of Duty zostanie ujawnione do końca przyszłego miesiąca. Ponadto pochwalono się, że sprzedaż całej serii przekroczyła 300 mln egzemplarzy.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Według plotek tegoroczną odsłoną cyklu może być Call of Duty: Modern Warfare 4. - Nowe Call of Duty zostanie ujawnione do końca czerwca - wiadomość - 2019-05-03
Według plotek tegoroczną odsłoną cyklu może być Call of Duty: Modern Warfare 4.

Podczas konferencji omawiającej wyniki finansowe firmy Activision wydawca poinformował, że nowa odsłona cyklu Call of Duty zostanie ujawniona do końca czerwca tego roku. Wciąż nie wiemy, kiedy dokładnie to nastąpi, ale zdziwilibyśmy się, gdyby gra nie pojawiła się na tegorocznych targach E3, które odbędą się w dniach 11-14 czerwca.

Istnienie projektu nie jest oczywiście żadnym zaskoczeniem. Nowe odsłony cyklu otrzymujemy bowiem co roku. Do tego plotki o kolejnej części serii krążą już od dłuższego czasu. Pod koniec kwietnia kilku sportowców z drużyn futbolu amerykańskiego brało udział w prywatnej prezentacji, podczas której mogli zagrać w nowe Call of Duty. Niestety, żaden z nich nie zdradził żadnych konkretów odnośnie gry.

O tegorocznym Call of Duty wiemy na razie niewiele. Nad projektem pracuje studio Infinity Ward. Część plotek sugeruje, że będzie to Call of Duty: Modern Warfare 4. Możemy być za to pewni, że produkcja zaoferuje nie tylko potyczki multiplayer oraz rozgrywki kooperacyjne, ale również kampanię fabularną.

Warto na koniec wspomnieć, że Activision pochwaliło się również wielkim osiągnięciem, jakim jest przekroczenie przez gry z serii Call of Duty pułapu 300 milionów sprzedanych egzemplarzy. Dla porównania, cykl Pokemon osiągnął taki wynik dwa lata temu, a marka Sonic dokonała tego w 2016 roku.

  1. Oficjalna strona cyklu
  2. Recenzja Call of Duty: Black Ops 4 – czy Blackout to sukces?
  3. Call of Duty Black Ops 4 - poradnik do gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.