Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 września 2012, 15:44

autor: luckie

Nowa Operacja w Star Wars: The Old Republic – Terror From Beyond ma być bardzo trudna

Aktualizacja 1.4 wprowadzi do Star Wars: The Old Republic Operację zatytułowaną Terror From Beyond. Twórcy obiecują bardzo wysoki poziom trudności i walki z bossami wymagające wyjątkowej współpracy między członkami drużyny.

Nowa Operacja w Star Wars: The Old Republic – Terror From Beyond ma być bardzo trudna - ilustracja #1
Star Wars: The Old Republic – Terror From Beyond

Jeśli narzekacie na zbyt niski poziom trudności w Star Wars: The Old Republic, mamy dla Was dobrą wiadomość. Już wkrótce MMO studia BioWare doczeka się aktualizacji z numerem 1.4, która wprowadzi do gry nową, podobno niezwykle trudną Operację – Terror From Beyond.

W Terror From Beyond odwiedzimy skolonizowaną przez rasę Gree planetę Asation, na której znajduje się potężne urządzenie zdolne transportować materię z niespotykaną szybkością. Siły ciemnej strony mocy użyły go niczym portalu, by sprowadzić na planetę potworności z najczarniejszych zakamarków galaktyki. Śmiałkowie, którzy podejmą się przywrócenia równowagi na Asation, będą musieli stawić czoła przerażającym potworom i agentom ciemności.

Nowa Operacja w Star Wars: The Old Republic – Terror From Beyond ma być bardzo trudna - ilustracja #2

Terror From Beyond wprowadzi pięciu dużych bossów, których pokonanie stanowić ma wyzwanie nawet dla dobrze zgranych drużyn. Finałową walkę gracze stoczą z monstrum o kolosalnych rozmiarach. Twórcy obiecują, że jedna z zagadek, jakie ukażą się w Operacji, będzie zdecydowanie różniła się od tego, co widzieliśmy dotychczas, a jej rozwiązanie wymagać ma ścisłej współpracy między członkami zespołu. Aktualizacja zawierać będzie dodatkowo trochę nowego sprzętu przeznaczonego do rozgrywki PvE. Łatka 1.4 pojawić ma się jeszcze we wrześniu.