Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 września 2012, 15:44

autor: luckie

Nowa Operacja w Star Wars: The Old Republic – Terror From Beyond ma być bardzo trudna

Aktualizacja 1.4 wprowadzi do Star Wars: The Old Republic Operację zatytułowaną Terror From Beyond. Twórcy obiecują bardzo wysoki poziom trudności i walki z bossami wymagające wyjątkowej współpracy między członkami drużyny.

Nowa Operacja w Star Wars: The Old Republic – Terror From Beyond ma być bardzo trudna - ilustracja #1
Star Wars: The Old Republic – Terror From Beyond

Jeśli narzekacie na zbyt niski poziom trudności w Star Wars: The Old Republic, mamy dla Was dobrą wiadomość. Już wkrótce MMO studia BioWare doczeka się aktualizacji z numerem 1.4, która wprowadzi do gry nową, podobno niezwykle trudną Operację – Terror From Beyond.

W Terror From Beyond odwiedzimy skolonizowaną przez rasę Gree planetę Asation, na której znajduje się potężne urządzenie zdolne transportować materię z niespotykaną szybkością. Siły ciemnej strony mocy użyły go niczym portalu, by sprowadzić na planetę potworności z najczarniejszych zakamarków galaktyki. Śmiałkowie, którzy podejmą się przywrócenia równowagi na Asation, będą musieli stawić czoła przerażającym potworom i agentom ciemności.

Nowa Operacja w Star Wars: The Old Republic – Terror From Beyond ma być bardzo trudna - ilustracja #2

Terror From Beyond wprowadzi pięciu dużych bossów, których pokonanie stanowić ma wyzwanie nawet dla dobrze zgranych drużyn. Finałową walkę gracze stoczą z monstrum o kolosalnych rozmiarach. Twórcy obiecują, że jedna z zagadek, jakie ukażą się w Operacji, będzie zdecydowanie różniła się od tego, co widzieliśmy dotychczas, a jej rozwiązanie wymagać ma ścisłej współpracy między członkami zespołu. Aktualizacja zawierać będzie dodatkowo trochę nowego sprzętu przeznaczonego do rozgrywki PvE. Łatka 1.4 pojawić ma się jeszcze we wrześniu.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic