Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 stycznia 2018, 09:20

autor: Aquma

Nowa mapa Blizzard World już w Overwatchu

Overwatch otrzymał wczoraj aktualizację, która wprowadza do tej produkcji nową mapę Blizzard World, zapowiedzianą na BlizzConie 2017, w listopadzie zeszłego roku. Do gry trafiło także sporo niewidzianych dotychczas przedmiotów kosmetycznych.

Overwatch od dziś jest bogatszy o jedną mapkę. - Nowa mapa Blizzard World już w Overwatchu - wiadomość - 2018-01-24
Overwatch od dziś jest bogatszy o jedną mapkę.

Overwatch wzbogacił się wczoraj wieczorem o nową mapę. Zapowiedziana na BlizzConie 2017 lokacja Blizzard World (pol. Świat Blizzarda) oferuje hybrydę trybów Eskorta oraz Szturm i stanowi swego rodzaju wirtualny park rozrywki poświęcony kultowym grom firmy Blizzard, takim jak Starcraft, Diablo czy World of Warcraft.

Patch wprowadził również do gry ponad 100 nowych elementów kosmetycznych, inspirowanych m.in. mapą Blizzard World oraz krótkimi filmami animowanymi Overwatch. Pośród świeżutkich gadżetów znajdziemy na przykład skórki – Czarnego kota dla D.Vy, Barbarzynkę dla Zarii, Krzyżowca dla Reinhardta, Ekopunkt Antarktydę dla Mei czy Kabuki dla Hanzo – a także szereg nowych emotek. Przedmioty te nie mają charakteru tymczasowego – będą dostępne w skrzynkach przez cały czas.

Dodatkowo programiści z Zamieci poprawili we wczorajszej aktualizacji dwa błędy trapiące Overwatch – chodzi o nieprawidłowe wyświetlanie celności na profilu kariery oraz znikanie Ogłuszających min i Potrzasków po użyciu Mord-Opony (w przypadku, gdy gramy Złomiarzem).

Przypominamy, że Overwatch to stworzona przez Blizzard Entertainment, hitowa bohaterska strzelanka (ang. hero shooter), która pojawiła się na rynku w maju 2016 roku. Gra okazała się dla firmy olbrzymim sukcesem, zaskarbiając sobie przychylność zarówno krytyków (średnia z ocen w serwisie Metacritic dla wersji PC wynosi 91%), jak i graczy (w produkcję tę do końca zeszłego roku zagrało już 35 mln ludzi).

  1. Oficjalna strona Overwatch
  2. Overwatch – kompendium wiedzy
  3. Recenzja gry Overwatch – Blizzard pozamiatał
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Overwatch

Overwatch