Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release IMGN.pro Press Release 3 października 2014, 00:09

Nowa jakość w świecie symulatorów - 3 nowe tytuły w katalogu wydawniczym IMGN.PRO

Gry zostaną wydane w wersji pudełkowej, w polskiej wersji językowej. Premiera będzie miała miejscu już w listopadzie tego roku. Tytuły będą cechować się bardzo atrakcyjnymi cenami, zwłaszcza w stosunku do kwot, które przyszłoby za nie zapłacić na globalnych platformach dystrybucji.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

IMGN.PRO ma przyjemność ogłosić, że do planu wydawniczego firmy dołączają tytuły Construction Simulator 2015, Train Fever oraz TransOcean – The Shipping Company!

Wspomniane gry łączy wspólna cecha – są to symulatory wysokiej jakości, wpisujące się w nową doktrynę wydawniczą IMGN.PRO: „Nowa jakość w świecie symulatorów”. Tytuły te mają stanowić alternatywę dla gier o podobnej tematyce, ale słabym poziomie wykonania, które masowo zalewają sklepowe półki.

Nowa jakość w świecie symulatorów - 3 nowe tytuły w katalogu wydawniczym IMGN.PRO - ilustracja #1

Construction Simulator 2015 – nowa odsłona popularnego symulatora budowlanego, to również zupełnie nowa jakość gry. Piętnaście realnie odwzorowanych maszyn budowlanych, z rozbudowaną fizyką jazdy. Licencjonowanych przez renomowanych producentów, takich jak Liebherr, Still czy MAN. Dziesiątki godzin zabawy, w dużym, otwartym świecie, z miasteczkiem, wioskami, autostradami – samodzielnie lub w rozbudowanym trybie multiplayer. Zarządzanie własną firmą i mnogość misji budowlanych, od podstawowych zadań polegających na wylewaniu fundamentów, przez stawianie betonowych ścian, po tworzenie konstrukcji całych budynków!

Nowa jakość w świecie symulatorów - 3 nowe tytuły w katalogu wydawniczym IMGN.PRO - ilustracja #2

Train Fever – to symulator kolejowego biznesu, umiejscowiony w generowanym proceduralnie świecie. Gra rozpoczyna się w realiach schyłku XIX wieku, kiedy to zostajemy menedżerem firmy transportowej, naszym zadaniem jest budowa infrastruktury, stacji, zakup pojazdów i zarządzanie nimi w jak najbardziej efektywny sposób. Train Fever powstało na bazie silnika specjalnie stworzonego na potrzeby tego tytułu, który poprzez rezygnację z klasycznego modelu siatki pozwala na pełną dowolność konstrukcyjnych poczynań gracza.

Nowa jakość w świecie symulatorów - 3 nowe tytuły w katalogu wydawniczym IMGN.PRO - ilustracja #3

TransOcean – The Shipping Company – symulator, w którym celem jest zbudowanie i zarządzanie jak największą flotą statków transportowych, dokonując globalnej ekspansji swojej firmy. Na gracza czeka między innymi 55 największych i najbardziej znanych portów, jak również zupełnie egzotycznych destynacji. 20 klas statków do wyboru wpływa na strategiczne zróżnicowanie rozgrywki, co więcej TransOcean daje szansę aby bezpośrednio zasiąść za ich sterami w momencie wpływania i wypływania z portów.

Gry zostaną wydane w wersji pudełkowej, w polskiej wersji językowej. Premiera będzie miała miejscu już w listopadzie tego roku. Tytuły będą cechować się bardzo atrakcyjnymi cenami, zwłaszcza w stosunku do kwot, które przyszłoby za nie zapłacić na globalnych platformach dystrybucji.

  1. Construction Simulator 2015 – 69.99 PLN
  2. TransOcean – The Shipping Company – 59.99 PLN
  3. Train Fever – 49.99 PLN
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.