Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 maja 2016, 10:38

autor: luckie

Nocna sprzedaż dodatku Wiedźmin 3: Krew i wino w sklepach Empik

Dziś o 22:00 rusza nocna sprzedaż pudełkowego wydania dodatku Wiedźmin 3: Krew i wino do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na PC i PS4 w wybranych sklepach sieci Empik. Rozszerzenie zostanie oficjalnie odblokowane jutro o godzinie 1:00.

Skala i jakość Krwi i wina jest prawdziwym ewenementem wśród współczesnych dodatków. - Nocna sprzedaż dodatku Wiedźmin 3: Krew i wino w sklepach Empik - wiadomość - 2016-05-30
Skala i jakość Krwi i wina jest prawdziwym ewenementem wśród współczesnych dodatków.

Fanom Wiedźmina nie trzeba przypominać, ale gwoli ścisłości – premiera drugiego i ostatniego dodatku do Wiedźmina 3: Dziki Gon odbędzie się już jutro. W związku z tym w sklepach sieci Empik zaplanowano nocną sprzedaż rozszerzenia Krew i wino. Akcja premierowa zostanie przeprowadzona w niemal dwudziestu punktach w całej Polsce, a rozpocznie się dzisiaj o godzinie 22:00. Przypominamy, że pudełkowe wydanie produkcji będzie dostępne w wersji na PC i PlayStation 4 (w przypadku Xboksa One sprzedaż wyłącznie cyfrowa) – obie edycje mają kosztować 119,99 zł.

Nocna sprzedaż dodatku Wiedźmin 3: Krew i wino – lokalizacje:

 1. Szczecin Galaxy
 2. Łódź Port
 3. Częstochowa III Aleja (SP)
 4. Bielsko-Biała Sfera
 5. Opole Arkadia
 6. Wrocław Pasaż Grunwaldzki
 7. Zgorzelec
 8. Olsztyn Alfa
 9. Gdańsk Główny
 10. Gdynia Centrum
 11. Legionowo
 12. Warszawa Galeria Mokotów
 13. Warszawa Nowy Świat
 14. Warszawa Ursynów
 15. Łódź Manufaktura
 16. Katowice Silesia
 17. Kraków Bonarka
 18. Wrocław Rynek
 19. Warszawa Arkadia
Kupując pudełkowe Krew i wino w wybranych sklepach Empik, będziesz mógł rozpocząć zabawę punktualnie o godzinie 1:00.
Kupując pudełkowe Krew i wino w wybranych sklepach Empik, będziesz mógł rozpocząć zabawę punktualnie o godzinie 1:00.

Cyfrowa wersja Krwi i wina w serwisie GOG.com zostanie odblokowana dokładnie 31 maja o godzinie 1:00. Warto więc zawczasu przygotować sobie wszystko, co potrzeba, aby bezzwłocznie przystąpić do zabawy (lub uczynić to jak najszybciej po przespanej nocy i efektywnym dniu pracy).

Wiedźmin 3: Krew i wino to według zapewnień CD Projekt RED ostatnia przygoda Geralta, jaką przyjdzie nam rozegrać – przynajmniej w najbliższym czasie. Tym razem białowłosy wiedźmin odwiedzi malownicze księstwo Touissant, rozmiarami dorównujące Velen lub wszystkim wyspom Skellige. W tym idyllicznym miejscu spustoszenie sieje tajemniczy potwór, na którego zapoluje właśnie Biały Wilk. Oprócz nowej lokacji i zadań fabularnych, dodatek zaoferuje masę aktywności pobocznych i sprzętów do zdobycia, a Geralt spotka nieznanych wcześniej przeciwników oraz kilku starych znajomych. Wiemy już, że Krew i wino jest dodatkiem znakomitym, o czym świadczy m.in. wystawiona mu w naszym serwisie dycha oraz opinie zachodnich mediów.

 1. Oficjalna strona gry Wiedźmin 3: Dziki Gon
 2. Recenzja gry Wiedźmin 3: Krew i wino - wszystko, czego pragniesz od dodatku