Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 października 2018, 13:45

autor: AlexB

Nocna premiera Red Dead Redemption 2 w salonach Empik i Gamedot

O północy 26 października w siedmiu polskich miastach odbędzie się nocna premiera Red Dead Redemption II. W akcji biorą udział salony Empik i Gamedot.

26 października o północy można wyruszyć na polowanie na swój egzemplarz Red Dead Redemption II. - Nocna premiera Red Dead Redemption 2 w salonach Empik i Gamedot - wiadomość - 2018-10-25
26 października o północy można wyruszyć na polowanie na swój egzemplarz Red Dead Redemption II.

Red Dead Redemption II jest bez wątpienia jedną z najbardziej, o ile nie najbardziej oczekiwaną grą tego roku. Wielu niezwykle ciekawi fakt, jak będzie sprawowała się w akcji pierwsza od pięciu lat nowa produkcja studia Rockstar i zarazem prequel niezwykle ciepło przyjętego tytułu z 2010 roku. Tak ważne wydarzenie bez wątpienia wymaga odpowiedniej oprawy. Dlatego też, podobnie jak miało to miejsce w przypadku Grand Theft Auto V, odbędzie się w Polsce nocna premiera Red Dead Redemption II. 26 października od godziny 00:01 na terenie siedmiu miast (w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi) będzie można zakupić podstawową wersję gry. Oto adresy sklepów biorących udział w akcji (lista może się jeszcze powiększyć):

Gdańsk

 1. ul. Podwale Grodzkie 8 (Empik)

Katowice

 1. Supersam (SP), ul. Piotra Skargi 6 (Empik)

Kraków

 1. Floriańska EX (SP), ul. Floriańska 14 (Empik)

Łódź

 1. Manufaktura, ul. Karskiego 5 (Empik)

Poznań

 1. ul. Opieńskiego 1 (Gamedot)

Warszawa

 1. Arkadia, Al. Jana Pawła II 82 (Empik)
 2. Galeria Mokotów, ul. Wołoska 12 (Empik)
 3. Galeria Północna, Światowida 17 (Empik)
 4. Ursynów, Al. KEN 14 (Empik)
 5. Wola Park, ul. Górczewska 124 (Empik)

Wrocław

 1. Pasaż Grunwaldzki, Pl. Grunwaldzki 22 (Empik)

W salonach Empik gra zostanie udostępniona za 259,99 złotych. Nie ma przewidzianych żadnych dodatkowych rabatów czy gadżetów. Akcja potrwa w nich do 1:00 w nocy. Co się tyczy poznańskiego Gamedotu, tam Red Dead Redemption II będzie można dostać za równe 265 złotych.

Jeśli ktoś się jeszcze waha z zakupem, to przypominamy, że jutro zaczną pojawiać się pierwsze recenzje branżowe Red Dead Redemption II. Niewykluczone również, że osoby posiadające wersję cyfrową tytułu otrzymają do niej dostęp wraz z australijską premierą, która nastąpi 25 października o godzinie 13:00 czasu polskiego (na Antypodach będzie wtedy północ). Jeśli zatem ktoś obawia się spoilerów, to najbliższe kilka dni może okazać się dość ciężkie do przetrwania.