Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 sierpnia 2020, 16:27

Ninja wrócił na Twitcha

Dzisiaj, po raz pierwszy od rozwiązania umowy z Mixerem, popularny streamer Richard „Ninja” Tyler Blevins rozpoczął transmisję na platformie Twitch.

Ninja wrócił na Twitcha - ilustracja #1
Po rocznej rozłące Ninja znowu streamuje na Twitchu.

Pod koniec czerwca dowiedzieliśmy się, że Microsoft rezygnuje z rozwijania własnej platformy streamingowej Mixer, a działający tam użytkownicy musieli zdecydować, czy przenoszą się na Facebook Gaming, czy też spróbują swoich sił gdzieś indziej. Jak wiemy już od pewnego czasu, największy streamer Mixera - Richard „Ninja” Tyler Blevins – zdecydował się na tę drugą opcję.

Ninja jakiś czas temu nadał pierwszą transmisję na YouTubie, ale już wtedy było wiadomo, że jeszcze nie zdecydował się na podpisanie nowej umowy z żadną konkretną platformą. Dzisiaj natomiast po raz pierwszy od rozwiązania kontraktu z Mixerem możemy go oglądać także na Twitchu. Oczywiście to również nie oznacza, że podjął decyzję o rozpoczęciu współpracy z tym serwisem. Na oficjalne informacje będziemy musieli jeszcze poczekać. Jak widać, popularność Ninja nie spadła – w momencie pisania tej wiadomości ogląda go ponad 60 tys. widzów, co jest obecnie najlepszym wynikiem na Twitchu.