Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 października 2017, 10:59

Night in the Woods: Weird Autumn Edition - zapowiedziano rozszerzone wydanie przygodówki

Zapowiedziano Night in the Woods: Weird Autumn Edition, czyli rozszerzone wydanie wyśmienitej gry przygodowej studia Infinite Fall. Produkcja ukaże się na te same platformy, co pierwowzór, czyli PC i PlayStation 4, a dodatkowo trafi także na Xboksa One i prawdopodobnie również na Nintendo Switch.

Dodatkowa zawartość będzie dostępna także w formie darmowej aktualizacji dla posiadaczy pierwszej wersji gry. - Night in the Woods: Weird Autumn Edition - zapowiedziano rozszerzone wydanie przygodówki - wiadomość - 2017-10-31
Dodatkowa zawartość będzie dostępna także w formie darmowej aktualizacji dla posiadaczy pierwszej wersji gry.
NIGHT IN THE WOODS: WEIRD AUTUMN EDITION W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Infinite Fall
  2. Wydawca: Finji
  3. Gatunek: przygodówka
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 13 grudnia 2017 r.

Kilka dni temu studio Infinite Fall zapowiedziało mobilne wydanie Night in the Woods, czyli jednej z najlepszych przygodówek tego roku. Okazuje się, że to nie jedyny projekt, nad którym pracują autorzy. Wczoraj wieczorem ujawnili bowiem rozszerzoną edycję gry, która otrzymała tytuł Night in the Woods: Weird Autumn Edition. Produkcja zmierza na pecety, Xboksa One i PlayStation 4, a jej premiera zaplanowana została na 13 grudnia.

W porównaniu z pierwowzorem produkcja zaoferuje nowe segmenty rozgrywki i dodatkowe utwory muzyczne. Ponadto standardowo zawierać będzie przygody Longest Night oraz Lost Constellations, które wypuszczone zostały za darmo przed premierą gry. Co ważne, posiadacze standardowej wersji Night in the Woods otrzymają całą nową zawartość w formie darmowej aktualizacji.

Night in the Woods: Weird Autumn Edition będzie debiutem marki na Xboksie One, gdyż pierwsza wersja nie doczekała się wydania na tę platformę. Ponadto autorzy stwierdzili, że mają w planach wypuszczenie gry na jeszcze jedną konsolę, ale na razie nie są gotowi podać szczegółów. Prawie na pewno chodzi tu jednak o Nintendo Switch.

Przypomnijmy, że Night in the Woods zadebiutowało na PC oraz konsoli PlayStation 4 w lutym tego roku. Produkcja spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem i wydanie pecetowe może pochwalić się średnią ocen na poziomie 88% według serwisu Metacritic. Natomiast nasz redaktor wystawił jej notę 8.5/10.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Night in the Woods – Twin Peaks spotyka Cartoon Network