Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2017, 10:45

autor: Góral

NieR: Automata - prace nad patchem dla wersji PC wciąż trwają

Od momentu premiery posiadacze komputerowej wersji gry NieR: Automata nie doczekali się żadnej łatki naprawiającej problemy techniczne produkcji. Okazało się, że deweloper wciąż pracuje z producentami sprzętu (AMD itd.) nad poprawą sytuacji.

NieR: Automata to jedna z najlepszych tegorocznych gier, jednak niektórzy gracze posiadający wersję PC-tową do dziś narzekają na pewne problemy natury technicznej (słaba wydajność itd.). Od momentu premiery produkcji minęły już prawie cztery miesiące, a studio PlatinumGames nie wypuściło jeszcze ani jednego patcha. Wydawało się, że tytuł został już po prostu porzucony, ale redaktor serwisu Eurogamer postanowił zapytać firmę Square Enix, wydawcę gry, co dalej z komputerowym wydaniem? Okazało się, że:

Square Enix i PlatinumGames współpracują z producentami PC-towych podzespołów, jak AMD, by rozwiązać problemy steamowej wersji gry. Z pomocą AMD udało się wyeliminować część błędów i mamy nadzieję osiągnąć podobne rezultaty z innymi producentami sprzętu. Dziękujemy za cierpliwość i wsparcie dla gry NieR: Automata.

Jak widać walka z problemami trwa nadal, ale niestety w przesłanym serwisowi komunikacie nie podano nawet przybliżonego terminu premiery łatki.

NieR: Automata - prace nad patchem dla wersji PC wciąż trwają - ilustracja #1