Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2020, 20:37

autor: Roksana "washi" Sładkowska

Nie zachwyciły Was materiały z AC Valhalla? Obejrzyjcie tę zapowiedź

Firma Ubisoft przygotowała szczegółową prezentację Assassin’s Creed: Valhalla, która pokazuje wszystko, czego możemy oczekiwać od nadchodzącej produkcji z wikingami w roli głównej.

Do premiery Assassin’s Creed: Valhalla zostało niewiele czasu, a twórcy naprawdę starają się przygotować nas do tego tytułu - dziś w serwisie YouTube pojawiła się ostateczna prezentacja gry. Jest to 7-minutowy filmik przedstawiający wszystko, czego doświadczymy w przyszłym miesiącu.

Ubisoft w nowym zwiastunie pokrótce przedstawia pierwszoplanowego bohatera i opowiada o jego klanie, a następnie pozwala nam poznać główny wątek opowieści – czyli podróż po czterech angielskich regionach, z których każdy zapewni nam inną historię. W tym tytule będziemy zmuszeni do zawierania sojuszy oraz rozbudowywania osady, co zagwarantuje nam dostęp do szeregu nowych wątków fabularnych, zadań i sposobów na poznanie świata AC: Valhalla. Ponadto filmik zdradza więcej szczegółów na temat walk i zdolności Eivora oraz metod ich rozwijania. W prezentacji nie zabrakło również Asgardu, który zwiedzimy podczas tej przygody.

Nie zachwyciły Was materiały z AC Valhalla? Obejrzyjcie tę zapowiedź - ilustracja #1
Nowa zapowiedź AC: Valhalla pokazuje wszystko, co czeka nas w tym tytule.

AC: Valhalla zadebiutuje 10 listopada na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, a 12 listopada na PlayStation 5 (polska premiera nastąpi tydzień później). Co więcej, gra będzie dostępna w polskiej kinowej wersji językowej.

  1. Oficjalna strona gry Assassin’s Creed: Valhalla
  2. Grałem w AC Valhalla – Assassin's Creed podąża drogą Kratosa, z Grecji na daleką północ
  3. Wszystko o Assassin’s Creed Valhalla