Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 12 maja 2024, 14:32

Myślałem, że głośnik Bluetooth nie jest mi potrzebny, dopóki nie zobaczyłem tej promocji. JBL Flip Essential 2 to idealny stosunek ceny do jakości

Głośnik JBL Flip Essential 2 to kompaktowe urządzenie, które dostarcza wysoką jakość wykonania, jak i dźwięku. To dobry i niedrogi głośnik.

Źródło fot. JBL
i

JBL od lat dostarcza głośniki przenośne wysokiej jakości ale na pewno firma ma tyle samo fanów, co i przeciwników. Jednak trzeba przyznać, że w tej promocji Głośnik JBL Flip Essential 2 to sprzęt, który warto wziąć pod uwagę.

JBL Flip Essential w sklepie Amazon.pl

Młodszy brat w rodzinie dużych głośników

Flip Essential 2 można określić jako „model przejściowy” pomiędzy generacjami serii Flip. Otrzymujemy więc coś pomiędzy Flip 5 i 6, jednak z nieco mniejszą mocą głośników. Na pewno znajdą się fani takiego rozwiązania.

Źródło: JBL, grafika promocyjna. - Myślałem, że głośnik Bluetooth nie jest mi potrzebny, dopóki nie zobaczyłem tej promocji. JBL Flip Essential 2 to idealny stosunek ceny do jakości - wiadomość - 2024-05-12
Źródło: JBL, grafika promocyjna.

Muszę przyznać, że do tej pory nie myślałem o wyposażeniu się w głośnik Bluetooth, ale widząc ten model zacząłem się poważnie wahać, czy nie zmienić tego stanu rzeczy. W moim przypadku byłby on idealny do użytku domowego, na przykład słuchania muzyki przy sprzątaniu. Taki głośnik jest wtedy świetnym wyborem, moim zdaniem nie musi tłuc kryształów sąsiadom mocą bassów, tylko oferować dobrą jakość dźwięku za przystępne pieniądze.

Zobacz ten głośnik w sklepie Amazon.pl

Dźwięk, który potrafi oczarować

Mimo swojego niewielkiego rozmiaru, JBL Flip Essential 2 oferuje rewelacyjną jakość dźwięku. Uzyskuje go dzięki mocy wyjściowej 20W, uzyskanej przez dwa przetworniki po 10W każdy. Z głośnikiem połączymy się przez Bluetooth 5.1, dzięki czemu możemy być spokojni o zasięg oraz stabilność połączenia z urządzeniem. Jedyną łyżką dziegciu w tej beczce miodu może być bateria o dosyć niskiej - zdaniem niektórych - pojemności. Prawdopodobnie prychną oni pod nosem widząc czas pracy głośnika wynoszący 10h. Ja osobiście uważam, że to wciąż jest bardzo dużo, praktycznie cały dzień słuchania muzyki, zanim będzie trzeba szukać ładowarki i gniazdka.

Źródło: JBL, grafika promocyjna. - Myślałem, że głośnik Bluetooth nie jest mi potrzebny, dopóki nie zobaczyłem tej promocji. JBL Flip Essential 2 to idealny stosunek ceny do jakości - wiadomość - 2024-05-12
Źródło: JBL, grafika promocyjna.

JBL Flip Essential 2 aktualnie jest do kupienia w świetnej cenie w sklepie Amazon.pl za 296,75 zł a dzięki uczestnictwu w programie Amazon Prime dostawę mamy za darmo.

Głośnik JBL w promocji w sklepie Amazon.pl

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Łukasz Michalak

Łukasz Michalak

Z GRYOnline związany od 2023 roku. Gracz od momentu, gdy brat przyniósł do domu coś, na co każdy wtedy mówił „Pegasus”, a co tak naprawdę było tylko bazarowym „famiklonem”. Jego pierwszy tekst w internecie ukazał się w 2011 roku na opuszczonej dawno stronie Gieromaniak. Wieczny student filologii angielskiej. Oprócz szeroko pojętego gamingu, interesuje się głównie science fiction i w mniejszym stopniu fantasy. Bardzo dobrze czuje się też otoczony technologią. Średnio raz na dwa tygodnie rozmyśla nad Imperium Rzymskim.

więcej