Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 5 września 2017, 16:50

Ni No Kuni II: Revenant Kingdom w planie wydawniczym firmy

Witaj w pięknym świecie Ni no Kuni! Dołącz do młodego króla Evana, który wyrusza w podróż z misją założenia nowego królestwa. Z pomocą przyjaciół zjednoczcie świat i ocalcie jego mieszkańców przed straszliwym złem.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega, oficjalny partner firmy BANDAI NAMCO Entertainment Europe w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że do jej planu wydawniczego trafiła kontynuacja przepięknej gry jRPG, pt. Ni no Kuni II: The Revenant Kingdom. Tytuł ukaże się 19 stycznia i będzie dostępny w angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation®4. Gra będzie również możliwa do nabycia na komputery osobiste w wydaniu King’s Edition.

Witaj w pięknym świecie Ni no Kuni! Dołącz do młodego króla Evana, który wyrusza w podróż z misją założenia nowego królestwa. Z pomocą przyjaciół zjednoczcie świat i ocalcie jego mieszkańców przed straszliwym złem. Młody król Evan traci tron w wyniku zamachu stanu. Nie poddaje się jednak i wyrusza w podróż, by założyć nowe królestwo, zjednoczyć swój świat i ocalić jego mieszkańców przed zagrażającymi im mrocznymi siłami. Dołącz do niego i wspólnie przeżyjcie niezapomnianą przygodę, w której zacierają się granice pomiędzy grą i filmem animowanym. Gra Ni no Kuni II została opracowana przez studio LEVEL-5, a piękne projekty postaci stworzył legendarny grafik Yoshiyuki Momose. Autorem poruszającej ścieżki dźwiękowej jest światowej sławy kompozytor Joe Hisaishi.

Zamów cyfrową edycję Ni no Kuni™ II w przedsprzedaży, by zdobyć specjalny pakiet broni, który ułatwi Evanowi i Rolandowi walkę z siłami zła. Poza edycją standardową, gracze będą mogli zamówić grę w dwóch wydaniach – Prince’s Edition oraz King’s Edition.

Ni No Kuni II: Revenant Kingdom w planie wydawniczym firmy - ilustracja #1

The Prince's Edition zawiera:

  • Pełną wersję gry Ni no Kuni II: Revenant Kingdom
  • Pakiet wyposażenia księcia
  • Przepustkę Sezonową, dzięki której zdobędziesz dostęp do wszystkich nadchodzących pakietów DLC, zapewniających wiele dodatkowych godzin rozgrywki oraz pakiet wyposażenia księcia.
Ni No Kuni II: Revenant Kingdom w planie wydawniczym firmy - ilustracja #2

W skład King’s Collectors Edition wchodzą:

  • Pełna wersja gry Ni no Kuni II: Revenant Kingdom
  • Przepustka sezonowa do dwóch nadchodzących dodatków, zapewniających wiele dodatkowych godzin rozgrywki
  • Ekskluzywny Steelbook®
  • Brzmienie Ni no Kuni II: Płyta winylowa z motywem muzycznym, skomponowanym przez Joe Hisaishiego
  • Sztuka Ni no Kuni II: Wyjątkowy 148-stronicowy artbook, zawierający szkice legendarnego grafika Momose-san oraz studia LEVEL-5
  • The Kingmakers: Płyta Blu-ray zawierająca dokument pokazujący kulisy powstawania gry
  • Przemiana Króla – 20-centymetrowa figurka, obracająca się i grająca motyw muzyczny Ni No Kuni II