Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 września 2021, 09:28

New World - ruszyła otwarta beta

W serwisie Steam wystartowały otwarte beta-testy New World, czyli jednej z najbardziej obiecujących gier MMORPG.

Wystartowała otwarta beta New World, czyli MMORPG-a studia Amazon Games. Zainteresowani przedpremierowymi testami tej produkcji powinni udać się na platformę Steam, gdzie można pobrać grę.

Otwarta beta dobiegnie końca 13 września o godzinie 8:59 czasu polskiego. Na sprawdzenie produkcji nie macie więc wiele czasu. Postępy wypracowane przez tych kilka dni nie zostaną przeniesione do pełnej wersji gry. Warto dodać, że projekt oferuje polską wersję językową.

Start otwartej bety nie przebiegł bezproblemowo. Po tym jak popsuło się AI oraz wiele z zadań, twórcy zmuszeni byli do zrestartowania serwera Olympus.

Wcześniejsze zamknięte testy cieszyły się dużym zainteresowaniem, więc nie jest specjalnym zaskoczeniem, że po starcie otwartej bety gracze rzucili się na New World. Według danych serwisu SteamDB, wczoraj w najgorętszym momencie dnia w tytuł bawiło się 141 668 osób równocześnie. W chwili pisania tej wiadomości produkcja znajduje się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych tytułów na Steamie.

Rekord aktywności zamkniętej bety wyniósł 190 811 graczy jednocześnie. Udział w tych testach wymagał jednak zakupu pre-ordera, podczas gdy open beta jest darmowa, więc spodziewamy się, że ten rezultat zostanie pobity w najbliższy weekend.

Przypomnijmy, że pełna wersja New World zadebiutuje 28 września tego roku. Gra zmierza wyłącznie na PC.

  1. New World – karta produkcji na Steam
  2. Oficjalna strona internetowa gry New World