Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 września 2021, 09:31

autor: GRG

Forza Horizon 5 - burzowa ekspedycja i dwa wyścigi na gameplayu

Obejrzyjcie gameplay z Forza Horizon 5 prezentujący burzową ekspedycję oraz wyścigi za kierownicą Chevroleta Corvette C8 i Toyoty GR Supra.

Jeśli byliście ciekawi, jak wyglądają trudne warunki pogodowe w grze Forza Horizon 5, to obejrzyjcie ten materiał od 26. minuty. Widać na nim podróż przez meksykańską prowincję w nowym fabularyzowanym trybie Ekspedycji, w którym gracze w trybie kooperacji docierają do ruin Ek Balam, dawnej siedziby Majów. Początkowe lekkie zachmurzenie, poprzedzone delikatnym deszczem, przeradza się w burzę z piorunami. Później pojawia się mgła i ulewa, a całe otoczenie spowija szaruga. Wykonując serię zadań w takich warunkach, gracze manewrują wśród pradawnych ruin oraz przemierzają błotniste okolice bagien. W drugiej części zwiastuna obejrzycie wyścig zza kierownicy Chevroleta Corvette C8 (16:15) na torze Horizon Mexico oraz Toyoty Supra GR (38:53) na torze Playa Azul.

W najnowszej odsłonie wyścigów na start dostępnych będzie przeszło 420 aut i liczba ta na pewno będzie się powiększać. Przypomnijmy, że Forza Horizon 4 miała początkowo 450 aut, a trzy lata po premierze jest ich już ponad 750.

Forza Horizon 5 zadebiutuje 9 listopada na PC, konsolach Xbox One i Xbox Series X|S oraz w usłudze Xbox Game Pass. Osoby, które kupiły w przedsprzedaży edycję Premium, dostęp do gry uzyskają od 5 listopada.