Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 czerwca 2020, 11:31

New World - gameplay ze stuosobowego trybu Wojny

Do sieci trafił obszerny gameplay z gry MMORPG New World ukazujący rozgrywkę z trybu PvP War Mode, w którym walczyć będzie setka graczy.

W ramach zorganizowanej przez serwis IGN wirtualnej imprezy Summer of Gaming 2020 pokazano obszerny gameplay z New World, czyli gry MMORPG, nad którą pracuje zespół Amazon Game Studios.

Materiał trwa ponad szesnaście minut i ukazuje rozgrywkę w trybie PvP nazwanym Wojna (ang. War Mode). W nim zmierzą się dwie grupy graczy, po 50 osób każda. Starcia tego typu będą toczone o kontrolę nad terytoriami w świecie gry. Frakcja posiadająca region ma czerpać z tego faktu duże profity. Jeśli konkurencyjna organizacja wzmocni wystarczająco swoje wpływy w danym miejscu, dojdzie do bitwy.

W trakcie takich potyczek kontrolująca terytorium frakcja będzie musiała bronić się w forcie, a jej rywale zmuszeni zostaną do przeprowadzenia na niego szturmu. Jeśli im się uda, zostaną nowymi władcami regionu.

Przypomnijmy, że New World zmierza wyłącznie na pecety. Premiera gry zaplanowana została na 25 sierpnia tego roku. Produkcja zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

  1. Oficjalna strona gry