Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 8 listopada 2014, 13:40

Need for Speed No Limits kolejną mobilną odsłoną serii

Firma Electronic Arts potwierdziła istnienie projektu Need for Speed No Limits, czyli następnej mobilnej odsłony popularnego cyklu gier wyścigowych.

Przez przypadek w świat poszła informacja, że firma Electronic Arts pracuje nad Need for Speed No Limits, czyli kolejną mobilną odsłoną swojej najpopularniejszej serii wyścigowej. Wydawca postanowił nie zaprzeczać tym doniesieniom i zamiast tego potwierdził istnienie projektu.

Źródłem wycieku był kierowca rajdowy i kaskader Ken Block, który umieścił na swoim profilu facebookowym pojedynczy obrazek modelu samochodu i zdradził, że pochodzi on z gry Need for Speed No Limits, w promocję której będzie mocno zaangażowany. Niestety, jako że Electronic Arts zostało zaskoczone obrotem spraw, wydawca nie był przygotowany na oficjalną zapowiedź projektu, wiec nie otrzymaliśmy żadnych dodatkowych informacji ani materiałów video. Wiemy więc jedynie, że gra znajduje się w produkcji, a jej oficjalne ujawnienie ma nastąpić wkrótce.

Warto jednak zwrócić uwagę na źródło wycieku. Sugeruje ono, że nowa gra skoncentruje się na zawodach rajdowych, w tym zwłaszcza na ekstremalnej imprezie Gymkhana, podczas której kierowcy zmuszeni są pokonywać tory zapełnione szalonymi wyzwaniami, takimi jak np. kręcenie bączka wokół słupka czy zmieszczenie się pod ciężarówką.

Do tej pory seria Need for Speed miała spore szczęście do mobilnych odsłon. Need for Speed Shift, Need For Speed Undercover oraz Need for Speed Hot Pursuit spotkały się z ciepłym przyjęciem i wciąż należą do najlepszych gier o tej tematyce, jakie można znaleźć na smartfonach i tabletach. Mamy więc nadzieję, że kolejna produkcja z tej marki podtrzyma tę tradycję.