Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 października 2019, 08:39

autor: Adrian Werner

Need for Speed Heat – dwa nowe gameplaye w 4K

W sieci pojawiły się dwa nowe gameplaye z NFS: Heat. Pokazują one m.in. jazdę w nocy i za dnia, wyścigi oraz ucieczkę przed policją.

NFS: Heat wjedzie na półki sklepów w listopadzie. - Need for Speed Heat – dwa nowe gameplaye w 4K - wiadomość - 2019-10-16
NFS: Heat wjedzie na półki sklepów w listopadzie.
NFS: HEAT W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Ghost Games
  2. Wydawca: Electronic Arts
  3. Gatunek: wyścigi
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 8 listopada 2019 r.

Już tylko trzy tygodnie dzielą nas od premiery Need for Speed: Heat, czyli najnowszej odsłony popularnej serii wyścigowej firmy Electronic Arts. Oczekiwanie na ten tytuł umilić powinny wypuszczone właśnie dwa obszerne materiały wideo.

Pierwszy z nich został udostępniony przez serwis IGN i oferuje 13 minut gameplaya. Drugi, opublikowany przez redakcję VG247, pokazuje 9 minut rozgrywki. Oba filmiki zarejestrowano w rozdzielczości 4K. Możemy na nich zobaczyć m.in. nocne wyścigi oraz ucieczkę przez pościgiem policyjnym. Nie zabrakło również scenek przerywnikowych oraz jazdy za dnia. Filmiki prezentują się obiecująco pod względem wizualnym, ale niepokój budzi fakt, że w obu gameplayach ulice miasta są nienaturalnie puste.

Przypomnijmy, że Need for Speed: Heat zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera zaplanowana została na 8 listopada tego roku. Tytuł zaoferuje pełną polską wersję językową na wszystkich platformach sprzętowych.

Kilka dni temu autorzy pochwalili się, że Need for Speed: Heat osiągnęło tzw. złoty status. Oznacza to, że prace nad projektem zostały ukończone i do tłoczni trafiły płyty z ostateczną wersją. Nie musimy się zatem obawiać, że produkcja zaliczy opóźnienie.

Warto na koniec wspomnieć, że w tym tygodniu mają zostać ujawnione wymagania sprzętowe pecetowej wersji Need for Speed: Heat.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Need for Speed Heat – tuning optyczny i pełna lista samochodów
  3. Need for Speed: Heat na 2-godzinnym gameplayu