Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 maja 2022, 19:40

autor: Michał "Maycuzai" Zegar

Wyciekł drugi nowy Need for Speed - spin-off NFS Heat dla Azji

W sieci pojawiło się wideo prezentujące rozgrywkę z niezapowiedzianej odsłony serii Need for Speed, mającej być mobilnym spin-offem gry NfS: Heat. Za jej produkcję najpewniej odpowiada Tencent.

Kilka godzin temu na kanale serii Need for Speed na Discordzie pojawiło się nieoficjalne wideo (widoczne poniżej) prezentujące rozgrywkę z niezapowiedzianej wyścigowej gry mobilnej, przypominającej wydane w 2019 roku Need for Speed: Heat. Produkcja ta rzekomo jest kolejną spin-offową odsłoną tego popularnego cyklu przygotowywaną z myślą o smartfonach i tabletach oraz rynku azjatyckim.

Czym jest azjatycki kuzyn NfS: Heat?

Według admina wspomnianego discordowego serwera, gra ma zadebiutować w modelu free-to-play i jest opracowywana przez chińską firmę Tencent (prawa do marki posiada Electronic Arts).

  1. Niezatytułowany mobilny NfS powstaje najprawdopodobniej w oparciu o technologię Unreal Engine 4 i powinien ukazać się pod koniec tego roku.
  2. W grze rzekomo przyjdzie nam się ścigać po zmodyfikowanej wersji miasta Palm City z Need for Speed: Heat. Znajdą się w niej także niektóre kawałki muzyczne z tej odsłony.
  3. Według wpisu z redditowej społeczności GamingLeaksAndRumours, na ten moment w spin-offie występują zaledwie trzy samochody: McLaren F1, Lamborghini Aventador SVJR i Lamborghini Gallardo. Oczywiście zmieni się to do premiery.
  4. Autor wpisu twierdzi również, że w grze zabraknie policji i trybu fabularnego.
  5. Model jazdy ma zaś przypominać ten z darmowego i przeznaczonego na rynek azjatycki Need for Speed: Edge (serwery tej gry zostały zamknięte w 2019 roku).

Need for Speed 2022

Warto wspomnieć, że za kilka miesięcy ma ukazać się także pełnoprawna kolejna odsłona serii Need for Speed. Powinniśmy spodziewać się jej w ostatnim kwartale tego roku. Owa gra zmierza na PC-ty oraz konsole Xbox Series X/S i PS5.

Serię Need for Speed wypróbujesz dzięki subskrypcji Game Pass, którą kupisz tutaj

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

  1. Recenzja gry NFS Heat – nowy Need for Speed dowozi... i nie dowozi
  2. Need for Speed: Heat – strona oficjalna