Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 14 września 2021, 12:20

autor: Edyta Jastrzębska

Zobacz zwiastun 3. sezonu Narcos: Meksyk i poznaj datę premiery

Netflix udostępnił zwiastun finałowego sezonu Narcos: Meksyk, który już niebawem pojawi się na platformie.

Trzeci sezon Narcos: Meksyk zmierza na Netflixa, a my już teraz możemy obejrzeć jego zwiastun i dowiedzieć się, czego spodziewać się po finałowej serii. Nadchodzące dziesięć odcinków serialu skupi się na następstwach aresztowania Miguela Ángela Félixa Gallardo.

Trzeci sezon serialu – osadzony w latach 90., kiedy branża narkotykowa osiąga zasięg globalny – opowiada o wojnie, która wybucha po aresztowaniu Felixa. Podczas gdy niedawno uniezależnione kartele walczą o przetrwanie pośród politycznych przewrotów i eskalującej przemocy, na horyzoncie pojawia się nowe pokolenie baronów narkotykowych. W wojnie jak ta, pierwszą ofiarą jest prawda – każde aresztowanie czy morderstwo coraz bardziej oddala od prawdziwego zwycięstwa.

Diego Luna, który zagrał w pierwszym i drugim sezonie, już wcześniej ogłosił, że nie wróci do serialu, dlatego w trzeciej serii nie zobaczymy jego bohatera. Pojawią się za to: Scoot McNairy, José María Yázpik, Alfonso Dosal, Mayra Hermosillo, Matt Letscher, Manuel Masalva, Alejandro Edda i Gorka Lasaosa.

Nowy sezon Narcos: Meksyk pojawi się na Netflixie 5 listopada 2021 roku.

  1. Kartele powrócą - Netflix zamówił trzeci sezon Narcos: Meksyk