Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 5 listopada 2021, 13:00

autor: Edyta Jastrzębska

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 5-7 listopada 2021 roku

Ten weekend obfituje w premiery, szczególnie na Netflixie. Jednak pozostałe platformy streamingowe również przygotowały dla subskrybentów ciekawe propozycje. Zobacz, co nowego jest na Netflixie, HBO GO i Amazon Prime Video.

W pierwszy weekend listopada na subskrybentów czeka wiele premier, a wśród nich gratka dla graczy – serial osadzony w uniwersum League of Legends. Poza tym na Netflixa trafi trzeci sezon produkcji o meksykańskich kartelach, a na Prime Video pozostałe odcinki serialu będącego remakiem klasycznego horroru. HBO GO zaś przygotowało dla swoich subskrybentów ciekawe propozycje pod postacią serii, która powstała w oparciu o powieść Iana McGuire’a i filmu, który nawiązuje do dwóch brutalnych morderstw ikon muzyki XX wieku. Przekonajcie się, co Netflix, HBO GO i Amazon Prime Video przygotowały dla Was na weekend 5-7 listopada 2021 roku.

Arcane: Akt 1 – Netflix

 • Co to: serial animowany w uniwersum League of Legends
 • Od kiedy dostępny na platformie: 6 listopada
 • Rok premiery: 2021

Pierwsze trzy odcinki serialu animowanego osadzonego w uniwersum gry League of Legends. Historia rozgrywa się w utopijnym Piltover oraz na terenie uciskanej dzielnicy Zaun, przybliżając genezę dwóch kultowych bohaterek i mocy, która je rozdzieli.

Na wodach północy (The North Water) – HBO GO

 • Co to: serial powstały w oparciu o powieść Iana McGuire’a o tym samym tytule
 • Od kiedy dostępny na platformie: 5 listopada
 • Rok premiery: 2021

Henry Drax to harpunnik i brutalny zabójca, którego moralność została ukształtowana tak, aby pasowała do surowości jego świata. Mężczyzna wyrusza na wyprawę wielorybniczą do Arktyki z Patrickiem Sumnerem, zhańbionym byłym chirurgiem wojskowym, który zaciąga się jako lekarz okrętowy. Mając nadzieję na ucieczkę od okropności swojej przeszłości, Sumner wybiera się w niefortunną podróż z morderczym psychopatą. Jego poszukiwania odkupienia stają się ciężką walką na arktycznych pustkowiach.

Korzystaj z HBO GO za 24,90 zł miesięcznie. Możesz się zarejestrować pod tym adresem.

Narcos: Meksyk: 3. Sezon (Narcos: Mexico)– Netflix

 • Co to: trzeci sezon historii o meksykańskich kartelach
 • Od kiedy dostępny na platformie: 5 listopada
 • Rok premiery: 2018

Trzeci sezon serialu – osadzony w latach 90., kiedy branża narkotykowa działa już globalnie – opowiada o wojnie, która wybucha po aresztowaniu Felixa. Podczas gdy niedawno uniezależnione kartele walczą o przetrwanie pośród politycznych przewrotów i eskalującej przemocy, na horyzoncie pojawia się nowe pokolenie baronów narkotykowych. W wojnie jak ta pierwszą ofiarą jest prawda – każde aresztowanie czy morderstwo coraz bardziej oddala od prawdziwego zwycięstwa.

Miasto kłamstw (City of Lies) – HBO GO

 • Co to: detektyw i dziennikarz łączą siły, żeby rozwiązać sprawę dwóch brutalnych morderstw ikon muzyki
 • Od kiedy dostępna na platformie: 7 listopada
 • Rok premiery: 2018

Jedni z najbardziej znanych raperów XX wieku zostają zastrzeleni w 1996 i 1997 roku. Zabójców nie udało się wykryć, przez co sprawy pozostały nierozwiązane. Dwadzieścia lat później zhańbiony policjant z Los Angeles i ratujący swoją karierę dziennikarz łączą siły, aby spróbować znaleźć związek między dwoma brutalnymi morderstwami i rozwiązać te sprawy. Czy pochodzący z dwóch różnych światów mężczyźni poradzą sobie z tym zadaniem?

Koszmar minionego lata: sezon 1 – kontynuacja (I Know What You Did Last Summer) – Amazon Prime Video

 • Co to: kolejny odcinek odświeżonej, serialowej wersji klasycznego horroru
 • Od kiedy dostępny na platformie: 5 listopada
 • Rok premiery: 2021

Platforma udostępnia kolejny odcinek serialu, opowiadającego o losach nastolatków mierzących się z tajemniczym mężczyzną. To, co ich spotyka, ma jakiś związek z wypadkiem, w który przydarzył się nastolatkom rok wcześniej. W tym odcinku mieszkańcy próbują znaleźć zabójcę, zanim ponownie zaatakuje. I gdy powoli do miasteczka wraca spokój, policja dokonuje makabrycznego odkrycia.

Sprawdź 30 dni Amazon Prime za darmo, wystarczy zarejestrować się pod tym linkiem.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.