Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 6 grudnia 2018, 10:31

autor: Czarny Wilk

Netflix zamówił kolejny sezon Narcos Mexico

Netflix potwierdził, że debiutujący przed kilkoma tygodniami Narcos: Meksyk nie będzie naszym ostatnim spotkaniem z brutalnym światem meksykańskich karteli narkotykowych - serial doczeka się kontynuacji.

Niecały miesiąc temu na Netfliksie zadebiutował Narcos: Mexico – kolejny sezon popularnego serialu sensacyjnego opowiadającego o wojnie z kartelami narkotykowymi. W przeciwieństwie do poprzednich trzech serii, które rozgrywały się w Kolumbii, tym razem twórcy umieścili akcję w prażonym słońcem Meksyku. Zmiana lokacji najwyraźniej została przyjęta przez widzów entuzjastycznie, gdyż Narcos: Meksyk otrzymał zamówienie na drugi sezon.

O tym, że za jakiś czas powrócimy do brutalnego świata meksykańskich imperiów narkotykowych, Netflix poinformował za pomocą krótkiego filmiku, który możecie obejrzeć powyżej. Nie ujawniono jeszcze daty premiery drugiego sezonu Narcos: Meksyk (i zarazem piątej serii w ogóle) ani obsady, choć możemy spokojnie założyć, że historia skupi się na dalszych losach granego przez Diego Lunę przywódcy kartelu Gudalajara Feliksa Gallardo (w tej roli Diego Luna).

Zmiana miejsca akcji zakończyła się dla serialu sukcesem. - Netflix zamówił kolejny sezon Narcos Mexico - wiadomość - 2018-12-06
Zmiana miejsca akcji zakończyła się dla serialu sukcesem.

Pierwsze dwa sezony Narcosa przedstawiały nierówną walkę agentów DEA z potężnym kolumbijskim kartelem Pablo Escobara i stały się jednym z największych hitów Netfliksa. Sezon trzeci kontynuował historię po śmierci Escobara i skupiał się na kartelu z Cali. Narcos: Meksyk stanowił restart całego cyklu, przenoszący akcję do Meksyku lat osiemdziesiątych i skupiający się na nowych bohaterach. Odświeżenie formuły spotkało się z ciepłym odbiorem krytyków – w serwisie Rotten Tomatoes sezon może pochwalić się wynikiem 84% pozytywnych recenzji.

  1. Netflix