Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 19 października 2018, 10:16

autor: Czarny Wilk

Krwawy świat meksykańskich karteli na nowym zwiastunie Narcos Mexico

Netflix przygotował kolejny zwiastun Narcos: Mexico, nowego sezonu popularnego serialu o wojnie z kartelami narkotykowymi, który zadebiutuje już w przyszłym miesiącu. W rolach głównych wystąpią Michael Pena i Diego Luna.

Kolejny sezon Narcosa, inspirowanego faktami serialu o kartelach narkotykowych produkcji Netfliksa, już za niecały miesiąc. Po trzech seriach, których akcja rozgrywała się w Kolumbii, tym razem wydarzenia przenoszą się do słonecznego Meksyku. Nowy zwiastun produkcji zapowiada sporo akcji, przemocy i charakterystycznej muzyki.

Narcos: Mexico będzie pewnego rodzaju restartem serii. Po trzech sezonach pożegnamy dotychczasowego głównego bohatera cyklu, granego przez Pedro Pascala Javiera Penę, oraz większość znanej obsady. Nowe wydarzenia poznamy z perspektywy agenta DEA Kikiego Camareny, który w latach osiemdziesiątych próbował rozpracować meksykański kartel brutalnie dowodzony przez Feliksa Gallardo.

Nowa obsada będzie musiała dorównać bardzo wysoko postawionej poprzeczce. - Krwawy świat meksykańskich karteli na nowym zwiastunie Narcos Mexico  - wiadomość - 2018-10-19
Nowa obsada będzie musiała dorównać bardzo wysoko postawionej poprzeczce.

W roli Kikiego wystąpi Michael Pena, znany m.in. z Furii i obu części Ant-Mana. Gallardo zagra Diego Luna, którego mogliśmy oglądać choćby w Łotrze 1. Gwiezdnych wojnach – historiach. Na ekranie zobaczymy także Alejandro Edda, Matta Letschera, Teresę Ruiz oraz znanego z trzeciego sezonu Jose Maria Yazpika. Showrunnerami czwartej serii są Carlo Bernard i Doug Miro. Wszystkie odcinki Narcos: Mexico zadebiutują na Netfliksie 16 listopada.

  1. Netflix