Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 5 stycznia 2016, 12:19

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Subway Surfers, Doodle Jump DC Super Heroes i hocus.)

Witajcie w nowej odsłonie serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Doodle Jump DC Super Heroes, Disco Ducks, Rogue Saga, Subway Surfers oraz hocus.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych naszym zdaniem aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się w zeszłym tygodniu w usługach App Store, Google Play i Windows Phone Store.

Doodle Jump DC Super Heroes

Zaczynamy od platformówki Doodle Jump DC Super Heroes. Pomimo swojego tytułu pozostaje ona produkcją zawierającą tylko postacie związane z Batmanem, ale galeria wrogów tego superbohatera jest tak obszerna, że nie przeszkadza to autorom w publikowaniu regularnych aktualizacji. Najnowsza rozszerza listę przeciwników o Poison Ivy, znaną u nas jako Trujący Bluszcz, czyli jedną z najpotężniejszych przeciwniczek z galerii łotrów pochodzących z miasta Gotham. Towarzyszy jej oczywiście spora grupa sługusów.

Disco Ducks

Wartą uwagi aktualizację otrzymała także gra logiczna match-3 zatytułowana Disco Ducks. Łatka dodaje misje, w których musimy zmierzyć się z kilkoma bossami pod rząd oraz spory zestaw nowych poziomów standardowych utrzymanych w klimacie cyrkowego disco. Ponadto wprowadzono opcję grania w trybie poziomym.

hocus.

Wyczekiwaną od dawna aktualizację otrzymała także inna gra logiczna, czyli hocus. Patch wprowadza edytor poziomów, pozwalający graczom na szybkie projektowanie własnych wyzwań i łatwe dzielenie się tą twórczością z reszta społeczności. Natomiast system wystawiania ocen umożliwia znalezienie najlepszych fanowskich kreacji. Ponadto dodano opcję zabawy na mapach generowanych losowo. Warto przy okazji wspomnieć, że gra ma wkrótce zawitać na Androida.

Rogue Saga

Nie próżnowali także autorzy RPG-a Rogue Saga. Nowa łatka wprowadza sporo poprawek i dodatkowej zawartości, a wszystkie te zmiany powstały na podstawie sugestii samych graczy. Aktualizacja dodała system craftingu, nową klasę barbarzyńcy, liczne ulepszenia interfejsu oraz usunęła masę błędów. To dobra okazja, aby zapoznać się z tym tytułem, jeśli do tej pory nie mieliście okazji tego zrobić.

Subway Surfers

Ostatnią aktualizacją, o której chcemy wspomnieć, jest ta, jaką otrzymał najpopularniejszy obecnie endless runner, czyli Subway Surfers. Łatka kontynuuje cykl podróżniczy World Tour i tym razem przenosi nas na Hawaje. Biegamy więc w pobliżu plaż, wewnątrz plemiennej wioski, a nawet możemy zwiedzić środek aktywnego wulkanu.