Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 czerwca 2012, 10:29

Najlepsze cosplaye - Lilith z Borderlands

Tydzień rozpoczynamy z Lilith, czyli postacią występującą w serii Borderlands. Wcieliła się w nią Yasemin Arslan, która wygrała konkurs na oficjalną cosplayerkę drugiej części cyklu.

Najlepsze cosplaye - Lilith z Borderlands - ilustracja #1
Źródło: Yasemin Arslan

Tydzień rozpoczynamy cosplayem Lilith z serii Borderlands. Kilka miesięcy temu studio Gearbox zorganizowało konkurs, którego zwyciężczyni miała wcielić się w tę postać w trakcie kampanii marketingowej drugiej odsłony cyklu. Wygrała Yasemin Arslan, a owoce jej współpracy z deweloperami możecie obejrzeć w dzisiejszym wydaniu naszego cyklu

Dla porównania przypomnijmy, jak Lilith prezentowała się w pierwszym Borderlands:

Najlepsze cosplaye - Lilith z Borderlands - ilustracja #2

Najlepsze cosplaye - Lilith z Borderlands - ilustracja #3 Wydana w 2009 roku pierwsza część Borderlands była jednym z najlepszych debiutów nowej marki w ostatnich latach. Do dnia dzisiejszego sprzedano ponad 4,5 miliona egzemplarzy. Jednym z elementów, które zapewniły grze sukces był nietypowy styl graficzny. Początkowo studio Gearbox postawiło na realizm wizualny, ale w połowie cyklu deweloperskiego zdecydowano się na ostry skręt w stronę kreskówkowości.

Twórcy powoli kończą już prace nad kontynuacją. Borderlands 2 zadebiutuje w Europie 21 września tego roku, w wersjach na PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. W naszym kraju grę wyda firma Cenega.

Najlepsze cosplaye - Lilith z Borderlands - ilustracja #4
Najlepsze cosplaye - Lilith z Borderlands - ilustracja #5
TWOIM ZDANIEM

Jak oceniasz cosplay Lilith z Borderlands?

Ognisty! Wszystko jest idealne.
90%
Dobry, chociaż troszkę przekombinowany.
6%
Nie widzę szczególnego podobieństwa do bohaterki gry.
3,9%
Zobacz inne ankiety